Arjantin Güney Chaco Ulusal Üniversitesi Hacked!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,047
841
Луна
Anka-Red-Teamab9f9a618ff37da4.png

Arjantin Güney Chaco Ulusal Üniversitesi Türk Hack Team Adına Hacked!

eo9xvu7.png

Archive
Ownzyou

Varlik-99617e97405531f6ad.png

Wikipedia
Facebook 36K
Instagram 34K

Greetz: @Ghost Killer @The Gölge <3

Varlik-99617e97405531f6ad.png

4e18ief.png

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,047
841
Луна
Onaylandı. Eline sağlık :)
Teşekkür ederim 🥰
Bum Bum.💣💣💣
Elinize sağlık hocam.:D
Teşekkür ederim canım 🥰
Teşekkür ederim 🥰
Teşekkür ederim 🥰
eline saglık cano 😁
Teşekkür ederim cano 🥰
Teşekkür ederim 🥰
Teşekkür ederim hocam 🥰
Teşekkür ederim 🥰

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
926
728
Arjantin Güney Chaco ulusal üniversitesi'ne gerekli cevabı verdiğiniz için teşekkürler, bunu gerçekten hak etmişlerdi. İnanılmaz bir Hack olayı gerçekten gururlandım.
Ne demişler, hak yiyen hack yer! Şimdi arjantin güney chaco ulusal üniversitesi düşünsün.
sicyt.uncaus.edu.ar/wp-content/themes/seotheme/CL.html linkine gidip TurkHackTeam logosunu görünce içten içe sevindim, eminim ki uluslararası kamuoyunda büyük yankı getirecektir bu başarınız

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
712
HACKERİSTAN
Arjantin Güney Chaco ulusal üniversitesi'ne gerekli cevabı verdiğiniz için teşekkürler, bunu gerçekten hak etmişlerdi. İnanılmaz bir Hack olayı gerçekten gururlandım.
Ne demişler, hak yiyen hack yer! Şimdi arjantin güney chaco ulusal üniversitesi düşünsün.
sicyt.uncaus.edu.ar/wp-content/themes/seotheme/CL.html linkine gidip TurkHackTeam logosunu görünce içten içe sevindim, eminim ki uluslararası kamuoyunda büyük yankı getirecektir bu başarınız
İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir. -H. Jackson Brown-

maşallah emeklere karşı çok saygılısınız...

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
926
728
İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir. -H. Jackson Brown-

maşallah emeklere karşı çok saygılısınız...
Konu sahibi, bu ünversiteyi hedef alarak hacklemedi. Tool ile dork aratıp denk geldiği için hackledi, burada herhangi bir emek yok. Site sahibinin bile varlığını unuttuğu bir alt domaindeki wordpress temaları bölümüne dosya yükleme açığı şans eseri denk geldiği için hackledi, herhangi bir sosyal mesaj verme amacıyla değil.

Ayrıca mesajımın neresinde saygısızlık etmişim? Ne güzel hacklemiş işte gurur duyduğumu belirttim

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
712
HACKERİSTAN
Konu sahibi, bu ünversiteyi hedef alarak hacklemedi. Tool ile dork aratıp denk geldiği için hackledi, burada herhangi bir emek yok. Site sahibinin bile varlığını unuttuğu bir alt domaindeki wordpress temaları bölümüne dosya yükleme açığı şans eseri denk geldiği için hackledi, herhangi bir sosyal mesaj verme amacıyla değil.

Ayrıca mesajımın neresinde saygısızlık etmişim? Ne güzel hacklemiş işte gurur duyduğumu belirttim
saygısızlık ettiniz demedim genel kültür olsun diye söyledim.
sonuç olarak Siteler belirli çabalar sonucu indexleniyor değil mi?

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
926
728
saygısızlık ettiniz demedim genel kültür olsun diye söyledim.
sonuç olarak Siteler belirli çabalar sonucu indexleniyor değil mi?
"indexleniyor" evet eğer ana sayfası değiştirilmiş olsaydı bu index basma sayılırdı, ve siteye giren her öğrencinin önüne çıkacağı için ünversite içerisinde bile olsa en azından konuşulurdu. Konuda bahsi geçen "hack" sitenin derinliklerine saklanmış, linki olmayan kimsenin erişemeyeceği ve sitenin normal işleyişinde etkisi olmayan bir dosyadan ibaret çünkü konu sahibinin kullandığı tool'un bulduğu açık sadece buna izin veriyor. ne bir fazlası ne bir eksiği

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
712
HACKERİSTAN
"indexleniyor" evet eğer ana sayfası değiştirilmiş olsaydı bu index basma sayılırdı, ve siteye giren her öğrencinin önüne çıkacağı için ünversite içerisinde bile olsa en azından konuşulurdu. Konuda bahsi geçen "hack" sitenin derinliklerine saklanmış, linki olmayan kimsenin erişemeyeceği ve sitenin normal işleyişinde etkisi olmayan bir dosyadan ibaret çünkü konu sahibinin kullandığı tool'un bulduğu açık sadece buna izin veriyor. ne bir fazlası ne bir eksiği
Amacı zaafiyet olduğunu göstermek olabilir ama değilmi? neyse umarım siz daha güzellerini yaparsınız :)

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
876
neyse boşverin PKK'lı arjantin yönetimi k*rtlere hak vermeden önce düşünseymiş.
nihal assızoğlunun dediği gibi tanrı türkü korusun amen.

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,047
841
Луна
Teşekkür ederim 🥰

Dostum şimdi öncelikle konunun altında tartışmayınız önemli olan indexin o sitede olması ister a noktasında olsun ister b ister z açığıyla yapmış olayım ister d önemli olan indexin sitede olmasıdır :)
Eline sağlık hocam:ninja:
Teşekkür ederim 🥰

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.