Çözüldü Arkadaşım hacklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaGo Design

Yeni üye
27 Mar 2019
5
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi arkadaşımın instagram hesabı hacklendi konuşmaları vs okunmuş fotoğrafları alınmış (kız) e postasının şifresini bilmiyor ve telefon numarası facebook gibi bağlantıları bağlamamış elimden gelen instagrama mail atmak ve brute force ile e postayı kırmaya çalışmak işlem hâla devam ediyo polise gitmekle ikna edemedim yarın erkenden gidelim diyorum ama gitmek istemiyor hem onu nasıl ikna ede bilirim hemde hesabı nasıl geri ala billriz daha kötü şeyler olmadan forumdaki ilk konum hatam varsa affedin şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Öncelikle nasıl çaldırdığına bakmalısınız hesapları yani kendisi yazmışsa yapılcak çok bir şey yok sanırsam. Mantıksal olarak benim düşüncem bu öncelikle sorunun kaynağına bakın.

YaGo Design

Yeni üye
27 Mar 2019
5
0
Öncelikle nasıl çaldırdığına bakmalısınız hesapları yani kendisi yazmışsa yapılcak çok bir şey yok sanırsam. Mantıksal olarak benim düşüncem bu öncelikle sorunun kaynağına bakın.

Bunun bi arkadaşı varmış onla küstükten sonra olmuş şifreside çok basitmiş buse2803 koymuş haliyle çalınmış ama bunu öyle biri yapamaz çalıp direk her şeyini değişmiş whatsapp ını hacklemeye çalışırkende arkadaşımın hesabından story atmış devamı gelicek diye

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Bunun bi arkadaşı varmış onla küstükten sonra olmuş şifreside çok basitmiş buse2803 koymuş haliyle çalınmış ama bunu öyle biri yapamaz çalıp direk her şeyini değişmiş whatsapp ını hacklemeye çalışırkende arkadaşımın hesabından story atmış devamı gelicek diye

dostum kullanıcı adı paylasmak yasak+ olarak caldıgı hesabın takıpcısınden dolayımı almak ıstıyor ozel mesajımı var

Ty Inc

Üye
15 Eyl 2018
167
3
Merhaba arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi arkadaşımın instagram hesabı hacklendi konuşmaları vs okunmuş fotoğrafları alınmış (kız) e postasının şifresini bilmiyor ve telefon numarası facebook gibi bağlantıları bağlamamış elimden gelen instagrama mail atmak ve brute force ile e postayı kırmaya çalışmak işlem hâla devam ediyo polise gitmekle ikna edemedim yarın erkenden gidelim diyorum ama gitmek istemiyor hem onu nasıl ikna ede bilirim hemde hesabı nasıl geri ala billriz daha kötü şeyler olmadan forumdaki ilk konum hatam varsa affedin şimdiden teşekkürler
İnstagramın adını "by_vo7" olarak değiştirmiş

siber suçlara git ikna edemiyosan da bırak ne hali varsa görsün

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Küstüğü arkadaşı yapmış çok belli ondan şüphelendiğinizi ve polise bu durumu bildereceğinizi söyleyin eğer oysa yaptığı işi durdurur eskisi kadar rahat yapamaz korku psikolojisinden onu bulursunuz bir olay başıma geldi arkadaşıma fake hesaptan yazmışlardı şüphelendiğimiz kişiyi yanımıza çağırdık tehdit ettik biraz ondan sonra yazmamaya başladı o hesap sonra fake hesaptan yazan şahsiyetin şüphelendiğimiz kişi olduğunu öğrendik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.