Arkadaşınızın facebookunu ele geçirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalniz.kurt

Yeni üye
18 Mar 2009
14
0
Bu çok kolay bir yöntem arkadaşınızın face kayıt olduğu msnyi biliyorsanız o msnyle giriş yapın ve öylesine bir şifre sallayın ynlış giriş yaptınız diyecekk sizde şifre sıfırlama seçeneğini kendi msn adresinize yönlendireceksiniz artık şifre sizindir.

Hata oluşursa özür dilerim....

Bu yöntem kolay olsada emek var unutmayın.....:diablo
Hiç bir hack yada ileri derece pc bilmeyen birisi bile buna inanmaz.Mantik olarak yalnış.Birincisi facebokk Hi5 vb sitelrde mail adresiyle üyelik oluyor. Ve siz varsayalım bu sitelerden birisinde arkadaşinizin şifresini kırcaksınız.Öncelıkle parolami unuttum diceksiniz,site o zaman direk kayıtlı bulunan mail yada msn adresi neyse ona lınk yollıcak.Pekı bunun bize ney faydasi olcak?
Eeğr o kayitli mail adresi yada msn adresinin şifresi bizde yoksa Hiç birşey sağlamicak.Önce katyitli adresin şifresni kıracaksin kı facebook vb elegerçirebilesin.İkinciside zaten msn şifresini biliyosan birçek sitedde aynısını yapabilirisn .Buna hackerlik denmez

Son düzenleme:

delikiz10

Yeni üye
2 Mar 2009
1
0
yok arkadaşlar gerçekten işe yarıyodu ama artık yaramıo şifre sıfırlamak için face de kayıtlı olan msn adresine yönlendirmen lazım önceden oluyodu şimdi olmuo yhnaii .....:S :S

yalniz.kurt

Yeni üye
18 Mar 2009
14
0
yok arkadaşlar gerçekten işe yarıyodu ama artık yaramıo şifre sıfırlamak için face de kayıtlı olan msn adresine yönlendirmen lazım önceden oluyodu şimdi olmuo yhnaii .....:S :S

Tamam işte halen öyle ,şifremi unuttum diyosunuz email yada msn neile katyitliysa üye ona yönlendiriyor.kayitli adrese link yolluoyr.Burda anlaşilmayan nokta şu, şifre msn e yönelendirilse bile msn şifresi bizde deilse yine işe yaramaz!!!!!
Önce kayitli msn i kıracaksınız!!!
Yok biliyorum şifreyi derseniz zaten o msnle kayitli tüm sitelerin şifrelerinide alirsiniz .
Burda ben hack göremiyorum ..

SASATEAM

Yeni üye
13 Şub 2009
2
0
ya sallama kafadan kardeş. milleti salakmı sanıyorsun? tamamen Fake!!! utanmadan yazmış arkadasınızın face book'unu ele geçirme diye. İnsan arkadasının facebookunu ele geçirmeyi düşünüyosa. senin arkadas anlayısının vay haline.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.