arkadaslar bu vürüs nasıl temizlenir

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
öncelikle s.a Beyler benim sorunum internet exploler de sayfayı actıgım zaman linkbul.com dıye bır sayfa acılıyo bunu ne yaptımsa onaramadım combofixlede taradım olmadı format attım sıfırdan ama d ye atmadım tekrar geldı d dekı butun dosyaları tarattım bısey cıkmadı bir akılda sizden alayım dedim
:(:RpS_crying:

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
öncelikle s.a Beyler benim sorunum internet exploler de sayfayı actıgım zaman linkbul.com dıye bır sayfa acılıyo bunu ne yaptımsa onaramadım combofixlede taradım olmadı format attım sıfırdan ama d ye atmadım tekrar geldı d dekı butun dosyaları tarattım bısey cıkmadı bir akılda sizden alayım dedim
:(:RpS_crying:

Kardeşim linkbul u kayit defterinde ara onunla ilgili alt anahtarlari falan sil ama fazla karistirma PC yi bozarsan sadece linkbul ile ilgili şeyleri sil

BlueDewils

Üye
5 Tem 2013
111
0
sana kesin bir çözüm avirayı indr tarayıcı temizleme sistemi ile tarıyıcılarını temizle daha sonra regclean pro indir kayıt defteri hatalarını temizlet sorun kesinlikle kalkacakdır.

The Clash

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
338
0
İzmir
Bilgisayarında yüklü olan uygulamalara bak. Uygulama yüklerken eğer tik işaretini kaldırmazsan (makine gibi program kurarsan(sürekli evet basan)) bu tür şeyler yüklenebiliyor..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.