arkadaşlar hiç bir şeyim kalmadı çaresizim

omerbjkli

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
595
0
Arkadaşlar kararlıyım lise 2 de çok çalışcağım fakat lise 1 dende soruyorlar lys'de zararım ne kadar?

Artık annemde arkamda yok dedemde babamda

Arkadaşlar kendimi anlatıyım 1.dönemi istanbul'da okudum fakat babam hapse atıldı 2.dönem mersine taşınmak zorunda kaldık depresyona girdim 2.dönem kahroldum arkadaşlar fakat bütün dersleri bırakmadım tek fizik ile matematik çalılşıyordum 1.dönem ise hepsini çalışıyordum ama mersin'e ortama,okula alışamadım depresyon sonunda arkadaşlar
ben ayvayı yedim istanbul'dayken babamın mirası dedemin mirası vardı hem çalışıyordum hem rahattım fakat şimdi bunların hiç biri yok ve üniversiteye giremessem ayvayı yiyecem arkadaşlar

1.dönemdeyken deyken çalışıyorum tekrar söylüyorum

2.dönemde ise durum böyle

1;Matematik çalışıyordum(notlar genellikle 70-50 arası geliyordu ama hiçbir konu kaçırmamaya çalışıyordum)

2.Fizik en sevdiğim dersdir (notlar genellikle 100-60 arası)

3;Bunlar dışında hiç bir şey çalışmadım kötü geldi kimya ilk başlarda baktım ama sarmamıştı

Son düzenleme:

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
lise 3e geçtim neyi merak ediyorsan sorabilirsin bilgiliyim biraz lise hakkında üzüldüm hakkında hayırlısı olsun

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Mezun olarak söylüyorum Hâlâ geç sayılmaz evde çalışarak açığı kapatabilirsin. Hocalara geldikten aç izle. Ben sayısalda son seneye kadar yatıp son sene nefes almadan çalışarak 10bine giren adam tanıyorum

xleader

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
328
0
Moria Madeni
Durumun varmı bilmiyorum ama eğer üniye giremezsen 1 yıl hazırlık oku evde kendin çalış .
tabi herkesin kafası farklı çalışıyor , Bazıları arkadaşın dediği gibi son yıl çalışıyor bazıları ise orta okuldan . Ben son yıl çalışanlardanım ama gireceğimi pek sanmıyorum çünkü yurtdışına gideceğim . Senin için hayırlısını diliyorum .Hani ben şu anda yurtdışında üni sonda falan olsaydım zaten mimarlık okuyacağım hayırlısı ise yanıma okutmak için çocuklar almayı düşünüyorum , O zaman gelince . Eğitim önemli bir şey heleki çocuk okutmak ayrı bir sevap ...

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,268
156
93
root@kali:~#
Hayır zerre birşey kaybetmiyorsun 11.sınıf yaz tatilinde istesende istemesende 9 ve 10.sınıfı tekrarlamak zorunda kalıyorsun ygs yetişmesi için. Telaş etme sen devam et daha var zaman

omerbjkli

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
595
0
Hayır zerre birşey kaybetmiyorsun 11.sınıf yaz tatilinde istesende istemesende 9 ve 10.sınıfı tekrarlamak zorunda kalıyorsun ygs yetişmesi için. Telaş etme sen devam et daha var zaman

çok sağolun hocam valla çok pişmaın o 2.dönem çalışmadığıma neyse su serptiniz valal bana

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Arkadaşlar kararlıyım lise 2 de çok çalışcağım fakat lise 1 dende soruyorlar lys'de zararım ne kadar?

Artık annemde arkamda yok dedemde babamda

Arkadaşlar kendimi anlatıyım 1.dönemi istanbul'da okudum fakat babam hapse atıldı 2.dönem mersine taşınmak zorunda kaldık depresyona girdim 2.dönem kahroldum arkadaşlar fakat bütün dersleri bırakmadım tek fizik ile matematik çalılşıyordum 1.dönem ise hepsini çalışıyordum ama mersin'e ortama,okula alışamadım depresyon sonunda arkadaşlar
ben ayvayı yedim istanbul'dayken babamın mirası dedemin mirası vardı hem çalışıyordum hem rahattım fakat şimdi bunların hiç biri yok ve üniversiteye giremessem ayvayı yiyecem arkadaşlar

1.dönemdeyken deyken çalışıyorum tekrar söylüyorum

2.dönemde ise durum böyle

1;Matematik çalışıyordum(notlar genellikle 70-50 arası geliyordu ama hiçbir konu kaçırmamaya çalışıyordum)

2.Fizik en sevdiğim dersdir (notlar genellikle 100-60 arası)

3;Bunlar dışında hiç bir şey çalışmadım kötü geldi kimya ilk başlarda baktım ama sarmamıştı

kardeşim notların fena değil 10 sınıfta 9dan çok daha başka bişey anlatmıyolar zaten çok büyük bi kaybın yok meraklanma

lTURK

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
339
0
kaybın yok 12 de unutacağın için temel konulara çalışsan yeter örneğin matematikde trigonometri gibi

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Merak etme notların genede gayet güzel zor olaylar yaşadın ama onları unutup sınava odaklanırsan gayet güzel bir sonuç gelir

harman1999

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
726
0
oooho onunde 3 sene var 3senede 0dan calısmayla dahi bi 120 150 bin arası yaparsın bea en kotu yanı bunu yaparsın ygs lys kıtapları alıp cozmek yeterli.

omerbjkli

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
595
0
beyler yani anlamadm açğımı kapatabilirimiyim tek 9.sınıf çalışmadım o da benim hatamdı

omerbjkli

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
595
0
Rahat ol şimdikilere çalış elbet o açığı kapatacan zaman çok merak etme. :) Başarılae dilerim

internetten bakıyorum hocam 9.sınıfta çalışmassan mezuna kalıyormusun bende yeni 10'a geçtim için karardı

ve ayrıca ben tek fizik,matematik çalıştım ne yapmam lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.