Arkadaslar Lutfen Yardım Allah Askına Kafayı Yıyecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2007
105
12
Arkadaslar gecen ben bır program yukleddım adı lab control baktım bı ıse yaramıyor sag alt kosede de bı ısaretı cıktı bende baktım programı kapatamıyacagım gorevı sonlardır yaptım ve ıslemlere gırdım oradan kapattım bılgısayar uyardı ama ben bırsey olmaz dıye devam dedım fakat keske sılmeseymısım programı cunku bılgısayarı actıktan ya 1.5 saatten ya 2 saatten sonra mavı bı ekran cıkıyor bıseyler yazıyor ama okuyamıyorum cunku cok kısa duruyor ve reset atılıyor pc ye kendılıgınden sıstem gerı yukluyorum kabul etmıyor ne yapmalıyım bır bılgınız varsa ALLAH askına yardımcı olun arkadaslar lutfen rep iniz verılecektır simdiden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım ve ALLAH razı olsun

SONKRALD

Üye
22 Eki 2007
181
1
bilgisayar yatak arası
TEK ÇARE FORMAT ÖLE İSE AMA Bİ YOL DAHA VAR DEDİĞİN GİBİ EKRANDA YAZANI SÖLİİM SANA C DİSKİN HATA VERİYOR VE BİLGİSAYAR KENDİ KENDİNE RESET ATIYOR VE BU YAZAN YAZI ÇOK UZUN DEĞİL Mİ UZUN İSE YAPACAĞIN ŞEY FORMAT İSTEMİYOR İSEN BİLGİSAYRCIYA GİDİYORSUN KASAYI Bİ GÜZEL TEMİZLETTİRİYON O GEÇİYOR AYNI HATAYI BEDEN YAŞADIM Bİ KAÇ KERE FORMAT ATTIM AMA Bİ SÜRE SONRA YİNE OLUYORDU AMA NEDEN TOZMUŞ BAZI BİLGİSAYARLDA OLUYOR KASA AÇIKLIKLARI VE ORTA<MIN TOZUNDAN KAYNAKLANIYOR SEN DEDİĞİMİ YAP OLMAZ İSE FORMAT ATTIR BENİMDE SÜŞÜNCEM BU

16 Eyl 2007
105
12
arkadaslar saolun yardımcı olmaya calısmısınız ama boyle her bktan bır hata verdıgı zaman format atarsak işin tadı kacar bence formatla felan bı ılgısı yoktur ben onun caresını bulurum sızlerde saolun yardımcı olmaya calısmısınız

16 Eyl 2007
105
12
format atmıyacagım cunku bır cok yerde de okudum ve format atsanda duzekmıyor bazen bnostan yere gıtmesın bılgılerım format tan baska caresı varsa lutfen onu yazın yoksa gırıp kontrol ettıgınız ıcın saolun

bozkurt_

Katılımcı Üye
23 Tem 2007
818
9
kardeş bak ben laptop kullanıyorum bende de o hata olmuştu 3-5 defa servise gittim windowstan kaynaklaıyor dedi başka cd verdi çok şükür şimdi tıkır tıkır bence format at ve başka bi cd den

16 Eyl 2007
105
12
ılgılenenlere cok tesekkur format atmadım ıcını temızledım bıde kartlarını felan yenıden cıkarıp taktım sımdı ALLAH a bın sukur tıkır tıkır format atmadan oldu atmıyacagımı soylemıstımm

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
formatla düzelmez die yazanlara inanıo bize inanmıo.. hacım ben öle durumlarda en az 20 kere format atmışımdır düzeldi.. sen bilirsin ara bakalım çaresi warmıymış..

yingveben

Yeni üye
19 Kas 2007
30
0
ustalar dururken bana laf düşmez ama, daha öncede kullandığım arkadaşımın tavsiye ettiği bir pro var açıklaması altta.hoş bende mavi ekran hatası olmadı şükür.

DAHA HIZLI VE KARARLI PC İÇİN 100.000 HATAYI BİLİR VE ONARIR

Registry 911 v2.0.4

PROGRAM SİSTEM PERFORMANSINI % 750 YE KADAR ARTIRACAĞINI İDDİA EDİYOR.WİNDOWSUN 100.000 NİN ÜZERİNDEKİ HATA MESAJINI BİLİR VE HATALARI BULARAK ONARIR.SİSTEM VE REGİSTRİDEKİ GEREKSİZ GİRİŞLERİ BULARAK TEMİZLER.ARKADAŞLAR PROGRAMI KURDUM VE DENEDİM.BİRHAFTADIR BİLGİSAYARIMI 3-4 DEFARESETLEYEREK AÇILIYORDU(AÇILIŞTA MAVİEKRAN HATASI VERİYORDU)PROGRAM BU SORUNU ORTADAN KALDIRDI.YALNIZ AÇILIŞ SIRASINDA OTAMATİK AÇILAN BAZI PROGRAMLARI İPTAL EDİYOR.BUNUDA İSTERSENİZ TARAMA VE ONARMA SEÇENEKLERİNDEKİ STARTUP APPLİCATİNS SEÇENEĞİNİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK ÖNLEYEBİLİRSİNİZ.AYRICA YAPTIĞI DEĞİŞİKLİKLERİ GERİ ALMA ÖZELLİĞİDE VAR.

http://rapidshare.com/files/8573751/Registry_911_Full.rar

belki sizinde işinize yarar.

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
ben vbi tavsiyede bulunim eger guvenli kipin aciliyorsa sana dedigim prolari indir ve tarat sonra virusu ve hatalari bul sil oke yaziorum
-avast yada kaspery gibi bi anti virus
-winsysclean full 2005
-advanced windowscare2 pro
-spy sweeper gibi bir spy koruyucusu (not bu cok onemli genelde bilinin cogu fonksiyonlarini duselten)

bunlarin hepsi forumda var bakarsin benim tavsiyem eger yoksa bilinde -winsysclean full 2005 -advanced windowscare2 pro programlari yukle bunlar hatalari bulup duseltiyor sweeper syp tarayicisida bilindeki zararli spylari buluyor.

bunlar bilinde yuklu olduktan sonra guvenli moda gir ondan sonra bu programlarla tara bnm tavsiyel ilk once winsys ile sonra advancedle ve sonrada spy sweeper ve avastla tara git bi kac saat sora cikar virusleri sil :)

Umarim yardimci olmusumdur :) bende bile format taraftari diilim elimde en dandik bilde olsa onu hayatta tutarim :) yada calisirim simdiden kolay gelsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.