Arkadaslar Lutfen Yardım Edin-Komik Olabilir Ama Lutfen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.Trojan

Yeni üye
26 Ocak 2008
2
0
Beyler Metin2 diye bir oyun var biliyorsanız knight gibi bisi;

Olay su;
Ben cok güzel bi sekilde mutlu mutlu oyunumu oynuyodum
3 hafta falan önce çarıma girdim bi de ne göreyim daha doğrusu ne göremeyeyim.çarım bomboş. tüm itemlerimi çalmişlar.

Sizden Ricam Bu Kisi Benim Şifremi Nasıl Çalabiliyor.Bir Tek Ben Biliyordum ?Nasıl Olabilir Böyle Bir Şey .Nasıl ?Lutfen Yardm edin .lütfennn

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Metin 2 fake die arat sana 100 lerce çıkar sen fakeden giriş yapmıssındır ben öle dusunuyorum yada metin2 kendisi soymusta olabilir sonucta yeni bir oyun ve değişik ha onermemde The Kamael Tek geçerim...:

The_Hacker_By

Katılımcı Üye
1 Ağu 2008
477
1
Ben biliyorum çünkü bende knıghtda çalıyorum...
Bak internet kafelerde oynama bu tür oyunları oynama internet kafe sahiplerinin bazıları çarını ele geçirebilir...

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Şu an yoldayim..!:)
Yaw Ahmet -Metin- Cemil birakın syle sacma online oyunalri ...
1. Vakit kaybi :D Host al sana En babasından Knight - Sikroad-Cabal online ne istiosan kurem :D
Arkadasım sen yasın kucuk glaiba ki buyuk olsa bile bu isin ustatlari harici cok kisi anlamaz :D
1. Yüzde yüz siteye v.s senin pc key atmıalrdir....ondandir sende görmüslerdir İtem v.s kaynanı
2. Gm ler yapmaz degil yapar :D Senin Datan Adamin elinde Kafasina göre takilri? Akrabasina vermsitir takisln die oda itemleri aktarmsitir..

3. Cok bos oyun bee :D Ben panel kullandım ordan biliom sen amle gibi kas dur :D
Ben 2 kodla parayi basının önüne oyun hayatin boyunca görmice mBoss v.s atem itemi
Hak bunu neresinde
Zamankaybi arkadasim bos ver....Disarisi daha güselll :D

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
internet cafeden bağlanıyorsan dikkatli ol şifreyi girerken ekran klavyesi kullan vede pcyi ekrarnı yapış ki arkadan biri gelip de bakmasın:D:D:D

bu benim taktiğimdir:D:D

TurkishPhantom

Yeni üye
3 Ağu 2008
2
0
İnternet cafelerde pc kapanmıyorsa herhangibir program sayesinde Id ve Password çalınabilir. Yani çok rahat char soyulabilir. Bunu bazı çakal müşterilerde cafe sahibide yapabilir. Zaten böyle oyunlar oynuyorsanız cafede oynamanız kesinlikle önerilmez çünkü çevremdeki çoğu soylumuş char sahibi cafe maduru...

bYH.a.c.k.e.R

Yeni üye
17 Ağu 2008
1
0
Mr.Trojan aynı sorunu bende geçen gün yaşadım 27 lwll AfroDisiak die bi çarım vardı oyunda hata var galiba kişi silmek için biliosnki kod istiyo bu koduda msn yoluyla hallediyosn yapılacak bişi yok ben çarımın üzerine dolaptan buzZzzz Gibi bi su içtim geçmiş olsn:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.