Arkadaşlar Pc Alcamda Yardım

letanus

Yeni üye
9 Ağu 2011
12
0
sa arkadaşlar pc alcamda yardım edermisniz (Monitorda Dahil) ya masa üstü pc bütçem 1000-1500tl arası bi tavsiyeniz öneriniz varsa yorumda yazarsanız sevinirim.

Metin2 , Cs 1.6 bu tür oyunları oynarken kasmıcak bi pc lazım (Monitorda Dahil)

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Arkadaş hiç uğraşma , Donanım hakkında bilgilen . Yoksa çok büyük kaygılara düşersin ! Aklın hep demeye başlar böyle daha mı iyiydi arkadaşımda takılmıyor neden bende böyle gibi bir sürü düşünce dolaşır. ben toplatıcaktım ama şuanda laptop kullanıyorum ve 4 senedir .. Memnunum ! Aceleye gelme . Hep yeni parçalara ve özelliklerine odaklan . Bilgisayarcılardan katlog topla aylık ! 3 aya aklmaz bilgi sahibi olursun. başkasının takılma . Benim sana tavsiyem amd işlemci düşün nvidia ekran kartı olsun. gerisi tefuarat .
Şöyle düşün 2 kovada su var , diğer tarafta boş 2 kova var.
1. amd 2. intel
amd den boş kovaya su bardağı ile doldurlurken . intelde kova maşraba ile dolduruluyor. farkı şurda intel birden fazla işlemle ilgileniyor , amd ise tek işleme odaklanıyor. sen bir iş yerinde hem telefonla ilgilenip hem bilgisayar da işlem yapıp hemde yanında biriyle sohbet edebilirmisin ? İntel bunu yapıyor işde ! Buda senin istediğin oyun performansını vermez . İşlemci olarak tercihini Amd yap . Ekran kartı Nvidia olsun .

Son düzenleme:

BeRz4h

Kıdemli Üye
23 Eyl 2012
2,433
2
Elazığ
GIGABYTE
970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHZ (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
206 TL

AMD
FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
296 TL

GSKILL
8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
205 TL

CORSAIR
CARBIDE SERİSİ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA
255 TL

SEAGATE
3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
158 TL

SAPPHIRE
HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI
437 TL

Toplam : 1555 TL

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.