arkadaşlar python keylogger yaptım isteyenler dosyayı düzenleyip exe haline getirip kulanabilir

cyber sherif

Katılımcı Üye
18 Mar 2023
278
2
72
indirme linki

bir sosrun olursa yarumlara yazın

lütfen hatalar varsa söyleyin düzeltip en iyi haliyle paylaşim
bunu youtubeden bir kanalda izlemiştim geliştirip kendim yapmıştım
haberiniz olsun

daha bu sitede acemi olduğum için nasıl fotğraf (görsel) konulduğunu bilmediğim için link veric

url isteyenler içinse

Son düzenleme:

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,130
5
571
Belirsiz
indirme linki

haberiniz olsun

daha bu sitede acemi olduğum için nasıl fotğraf (görsel) konulduğunu bilmediğim için link veric

url isteyenler içinse
Biraz daha özenerek yazsaydın iyi olurdu (bkz:sosrun, yarumlara, paylaşim, fotğraf, veric) ve biz VT'nin urlini istemiyoruz forum kuralları bu şekilde

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,776
https://www.hizliresim.com/aqxjv1y url isteyenler içinse
1qz4h58.jpg

Son analiz tarihi 2 yıl önceyi gösteriyor.
aqxjv1y.png

Senin attığın resimde ise tarih kısmı nedense gözükmüyor...
Her hangi bir sorun vs. çıkarsa durumdan konuyu açan kullanıcı sorumludur.

Endloss16

Üye
12 Mar 2023
92
35
Sadece Ölüler Görür
indirme linki

haberiniz olsun

url isteyenler içinse
Eline Sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.