Arkadaşlar TTNET ' mi TURCELSUPERONLİNE 'mi bu arda fiber altyapısı var

rc19984

Katılımcı Üye
13 Eki 2012
364
0
hangisi arkadaşlar fiber altyapısı var ama kararasızım turcel koto olayı varmıs sınırsız olsa bıle yavaslıyormus ttne ne bılıyım yardımcı olursAanız sevınırım

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
TTnet alırsan sürekli nazlarını çekersin. TTnette kadar diye bir muhabbet var hiç bitmiyor kalite ne zaman düşse beyefendi net hızınız 8mb e kadar yani en düşük hızıda aldığında söz hakkın yok en yüksek hızıda alsan söz hakkın yok. 8 yıl kullandım bu kadar ahlaksız bir şirket görmedim. Son 1 yıldır Turkcell superonline kullanıyorum 50 mb hız sabit ve yukarısı oluyor aşağıya düşmüyor AKK dışında. 8 yıl boyunca TTnet kullandım artık fiber in binamıza gelmesi için dilekçe verdim bölgemizin genel müdürü bana maliyetinden bahsediyor. 8 yıl boyunca buradan yaptığınız kazançla ne yaptınız diyorum acitasyon yapıyorsunuz diyor.8 yıl boyunca böyle aptal aptal muhabbetler dinledim. Superonline kullanmalısın bence.

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Hiç kimsenin ttnet demesine aldanma o adamlar yalancılar benim bir sürü derde girdi başım 9 aydır superonline'dayım 1 problemim oldu oda adsl'dendi senin ki fiber birde direk süperonline daha sonra vah başım deme :D

ben çok dedim

Hatta bir ara ttnet bana demişki hattınız en fazla 10mb destekliyor efendim peki neden bana 16mb'lık paket sunuyorsunuz hanım efendi diye sordum cevap vermedi eğer dedi 8mb'a düşürseniz internet hızınız yavaşlar diyor o kadar bile görmüyordu bazen internet hızım

Moderatör tarafında düzenlendi:

NewStart

Yeni üye
26 Haz 2015
32
0
Mecburiyetten kullanıyorum apartman kutusu 16 mb destekliyo max 20mb gönderiyolar :D müşteri hizmetleri gercekten rezilliktir basta hiç bişi bilmeyen adamı yollarlar şikayet etcem deyince usta gelir :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.