Arkadaşlar yeni actığım site için logo

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
öncelıkle s.a arkadaşlar diye bir site actım daha dogrusu actırdım
site icin bir logo yaptırmak ıstıyorum bana etse etse tht yardım eder dedım sitenın adresını yazdım logo ısmi teksen sogutma olacak nasıl ısterseniz gonlunuzden nasıl ecerse razıyım zaten 40 lıraya bır scprıt aldım aldıgımada pısman oldum hıc begenmedımde aklınızda yada tasarımcı arkadaslar
var ise su atakan fırma scrıtı tarzı olan varsa kurulum ıcın de ek ucret verebılırım
biliyorum konu yeri scprite de girdigi ıcın buraya yazma diyeceksiniz amagercekten muşgul durumdayım :RpS_blushing:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ramoloji

Üye
2 Eyl 2009
102
0
İstanbul
Bencede AAA Logo onun ile yaptığım bir logoyu atıyım.

4R6Yjp.png

q279AQ.png

8EpmXk.png

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
öncelıkle s.a arkadaşlar diye bir site actım daha dogrusu actırdım
site icin bir logo yaptırmak ıstıyorum bana etse etse tht yardım eder dedım sitenın adresını yazdım logo ısmi teksen sogutma olacak nasıl ısterseniz gonlunuzden nasıl ecerse razıyım zaten 40 lıraya bır scprıt aldım aldıgımada pısman oldum hıc begenmedımde aklınızda yada tasarımcı arkadaslar
var ise su atakan fırma scrıtı tarzı olan varsa kurulum ıcın de ek ucret verebılırım
biliyorum konu yeri scprite de girdigi ıcın buraya yazma diyeceksiniz amagercekten muşgul durumdayım :RpS_blushing:

Atakan firma scripti ücretsiz degilmi neden onu kurmuyorsunuz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.