Arkadaşlar Yeni Bişey Istiyorum Bi Baksanız İnşallah Kabul Olur

Açılsınmı

• Evet

Oy: 8 66.7%
  • Hayır

Oy: 4 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Admin Kardeşler şimdi kendi konumuzu silme gelme özelliği verilebilir mi?

çünki mesela açtım ben konu cevabını aldım konumu kapatabiliyim hem fazla sıkıntı olmaz forum birikintisi hemde sabah yanlışlıkla bir konu açtım silemedim böyle olması neden gerekiyor

belki forum da olsun arama tuşundan bulunsun diye olabilir ama silme özelliğimiz gelse olmazmı

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Yani olması gereken özelliklerden birisi bu taşıma özelliği de gelse iyi olur tabi ama fazla istemek iyi olur

28 Ocak 2015
67
0
İstanbul
Kendi konunu ihbar edersen mod kaldırır zaten bunun için yetki vereceklerini sanmiyorum.
Birde yardim merkezinde çözüldü özelliği var çözümü bulunca işaretlerden sorunun bittiği anlamına geliyor

cyberblood

Üye
1 Ocak 2016
169
0
Web
Bunu yapmak cok basit ama yoneticiler neden yapmiyor ?

Burasi sohbet forumu degil yazacagin seyi onlarda.gozden gecirmeler gerekmekte

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Beyler sadece kendinizi düşünüyorsun örnek vermek gerekirse sen bir soru sordun diyelim google botları siteyi indexliyor ve kayıt ediyor eğer googleda biri bu konuyu ararsa senin açtığın yardım konusu pat karşısında ayrıca hit açısından hiç iyi olmaz.Yani mümkün değil başka olumsuluklarıda varda neyse

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Kendi konunu ihbar edersen mod kaldırır zaten bunun için yetki vereceklerini sanmiyorum.
Birde yardim merkezinde çözüldü özelliği var çözümü bulunca işaretlerden sorunun bittiği anlamına geliyor

İhbar işini biliyorum ama fazla aktif değil sabah yanlışlıkla açtım işte ihbar ettim hala kapatılmamış

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Düşünsenize bir konu aciyorsun, canın sıkılıyor kapatıyorsun. 100 üye falan olsa neyse derim de; burası neredeyse 800.000 üyeli bir forum. Dediğin şey düzene zarar verir. Kargaşaya yol açar. Ayrıca sorunun çözüldüğü zaman niye silmek istiyorsun ki ? Senden sonra bunu merak eden olmayacak mı?

cyberblood

Üye
1 Ocak 2016
169
0
Web
+ post kasma gibi olaylar olur 1 gunde 1000 post acip silerler ve rutbe atlarlar. Bunu sen.dusunmeden yaziyorsun fakat yetkililer dusundu..!

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
3
120
Cyber Space
Burası büyük bir forum belki senin yardıma ihtiyacın olan konuda başka insanlarında yardıma ihtiyacı var ve senin açtığın konuda yardıma ihtiyaç olan konunun çözümü var Sen konuyu silersen insanlar yardıma ihtiyaç olan konunun cevabını nasıl bulucak . Biraz düşünmek lazım

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Düşünsenize bir konu aciyorsun, canın sıkılıyor kapatıyorsun. 100 üye falan olsa neyse derim de; burası neredeyse 800.000 üyeli bir forum. Dediğin şey düzene zarar verir. Kargaşaya yol açar. Ayrıca sorunun çözüldüğü zaman niye silmek istiyorsun ki ? Senden sonra bunu merak eden olmayacak mı?

Bişey istersen eskiyi bulup kullanırsın demi yeni bişey katarak olursa daha iyi olmazmı katarak bire , iki ekleyerek gitme gibi

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
100 yazı yazıp kapamak ordada birilerin girmesi lazım araya girek ban ekibi olması lazım ınn içinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.