Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz 12 Mobil Oyun !

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Android ve iOS işletim sistemli telefonlarda multiplayer ve diğer tarz çok sayıda oyun var. Ben de bu oyunlar arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak bir liste hazırladım. Ücretli ve ücretsiz seçenekler arasından istediğinizi seçerek arkadaşlarınızla birlikte karantinanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Akıllı telefonlar üzerinden oynanabilecek birçok oyun var. Her ne kadar tek başınıza oynamak eğlenceli olsa da arkadaşlarla geçirilen bir zamanın benzeri olmaz. Fakat arkadaşlarla birlikte oynanabilecek multiplayer oyunlar bulmak her vakit mümkün olmuyor.
Biz de tam olarak bu noktada yardımınıza koşmaya geldik. Her türden birçok oyunu bir araya getirdik. Eğer birlikte oyun oynayacak arkadaşlarınız varsa ama oyun bulamıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz 12 multiplayer mobil oyun :

Mini Militia
ROBLOX
Bombsquad
Growtopia
Spaceteam
Shadowgun Legends
Among Us
Rangers of Oblivion
Zooba
Soul Knight
The Greedy Cave 2
Kafa Topu 2

gd0Tfi.jpg

Oyunların puanlarını Google Play Store üzerinden alınmıştır. Çünkü Google Play Store çok daha fazla kullanıcıya sahip olduğu için puanlama konusunda daha doğru istatistikler barındırıyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.