Artik Sanal Pos Iicn Ugrasmaya Gerek Kalmadi

BLACKLORD34

Yeni üye
28 Kas 2007
1
0
Evet arkadaslar dogru duydunuz cünki turkiye ödeme sitesine kavustu Biliyosunuz sizlerde bundan öncede piyasaya cıkan ödeme siteleri vardı hepsi cesitli nedenlerle kapandı bizleri yurtdısına mahkum ettiler ama ögrendiğime göre turkiyenin lider kuruluslarından biri bu konuya el atmıs ve bizleri yurt dısından kurtarmaya karar vermisler dikkat edin site ismini veriyorum sıkı durun işte sölüyorum.......

https://tik.lat/jNjjz

ben bi aydır calısıyorum hic paramı aksatmadılar bugüne kadar paylaşmak istedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.