artık üye olmanın vakti geldi

free_captive

Yeni üye
18 Kas 2009
2
0
aslında benim bi derdim var sitenizi zaten biliyodum fakat üye değildim. artık sabır taşım çatlamak üzere. benim amacım bu facebook u kullanmayı bilmeyen tek yaptıkları facebook kullanan annalarımıza bacılarımaza saçma sapan msjlar atan ekliyen kişilere haddini bildirmek. ben kendi çapımda o kişilerle msj yoluyla tartışmaktan başka bi şey yapamıyorum. eğer yardımcı olabilecek admin lerimiz varsa ve bana yardım etmek isterlerse sevinirim. benim amacım milletin facesini hacklemek yada şifrelerini kırmak değil. haddini bilmezlere hadlerini bildirmek. bunu benim yapmam da gerekmiyo eğer sen yapamazsın diyosanız isimlerini vereyim siz ilgilenin. umarım anlamışsınzdır beni. yardımlarınız için şimdiden tşkkürler

free_captive

Yeni üye
18 Kas 2009
2
0
etkili bir yöntem olur mu sizce? bundan önce şikayetlerim olmuştu ama pek ilgilendiklerini söyliyemem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.