Çözüldü Aruba Cloud Server Aldım Aktif Olmadı :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Th3S0y3R

Üye
17 Mar 2018
53
1
Selamun Aleyküm Değerli THT Ailesi

Saat 20:25 de Aruba dan Vps Aldım 3 Saat Geçmesine Rağmen Aktif Olmadı Bu Sıkıntılı bir durum mu Yoksa Normal mi Yardımcı Olursanız Sevinirim Daha Önce Arkadaşıma da almıştım ve bu Kadar Uzun Sürmemişti O yüzden tedirgin oldum Teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HusnuBey

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
283
1
~/
Selamun Aleyküm Değerli THT Ailesi

Saat 20:25 de Aruba dan Vps Aldım 3 Saat Geçmesine Rağmen Aktif Olmadı Bı Sıkıntılı bir durum mu Yoksa Normal mi Yardımcı Olursanız Sevinirim Daha Önce Arkadaşıma da almıştım ve bu Kadar Uzun Sürmemişti O yüzden tedirgin oldum Teşekkürler :)

destek ile iletişime geçebilirsin, destekleri çok iyi yarım saat içerisinde cevap vereceklerdir.

HusnuBey

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
283
1
~/
Dün Şifre İçin Destekle iletişime geçtim 6. saatte geri dönüş Yaptılar Bu Sefer de şansımı deniyeyim Teşekkürler Yorumunuz İçin :)

1ay öncesinde 1€ luk sunucum bitti ve hiçbir sorun yaşamamıştım yani benim sunucum varken destekleri sağlamdı, şimdi bozulmuş veya işten kaytarıyor olabilirler...

Arhavili

Katılımcı Üye
30 Tem 2009
630
0
admin panelinden ilk önce serveri kurman lazım.Panelden istedigin işletim sistemini kurabiliyosun şifreyi filan kendin belirliyorsun zaten herşey panelden ibaret.

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Yıllardır ArubaCloud firması ile çalışıyorum bu tür geç sunucu açılması olabilir.

Eğer ki ilk defa satın aldıysan 24 Saat veya 48 Saat bekletebiliyor ara sıra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.