AŞK Ve İnce Çizgisi

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
Beyler Benim okulda sevdigim bi kiz var.Ama iliskimiz yokla var arasinda ince bi çizgide her gün gozleriyle bana gel diyor ama ben ona gitmeye bile kiyamiyorum o derece seviyorum 3 yil oldu hala açilmadim.bi erkegin onun yaninda nefes almasina bile izin vermedim arkadaslarim her zaman git açil diyor ama ben ona kiyamiyorum hayatini bozacagima ona laik olamayacagimi dusunuyorum o kadar seviyorum ki bakmaya bile kiyamiyorum

Ama boyle yaptikca bu sefer kendime zulm ediyorum ozel bi gunde ona mesaj atmaktan baska hicbisey elimden gelmiyor çok ince bi çizgideyim .... kaç defa nakil aliop vazgectigimi ben bile bilmiyorumdur belki o ince cizginin boynuma dolanmasindan korkuyorum (((!!yardim edinnnn!!!)))

Son düzenleme:

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
Tatlım falan deme zaten de. Baktın konuşmuyor sen konuşturmaya çalış. Direkt ismiyle hitap ederek ona sorular yönelt. "Selin naber?" "Selin sen bu konuda ne düşünüyorsun?" gibi. Ama çok da abartma. Arka arkaya bu şekilde konuşursan garip durabilir.
(Burdan tüm Selin'lere selam olsun :) )

Guzel taktik ama hocam konusmaya bile kiyamiyorum dedim ya sanki onu kazanirsam bu oyunu kaybederim icimde oyle tuhaf bi his te var

dostum istersen kızın instasına girelim, dmlerini falan oku rahatlarsın.

yüzbaşım benim iş ne oldu gercektendir şuana kadar sizden haber bekliyorumm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.