Askerde Tezgere Bırakmak.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeş Bilgisayarda Anca Buraya Giriyorum Başka Yaptığım Bişey Yok.
Ve Telefondan Bile Giriyorum. Burayla Real ve Burayı Aynı Anda İdare Edebiliyorum.
Elimden Gelen Herşeyi Yaparım. Gerçekten. Ama Aslada Mantıksız İş yapmam.
Burda Hack Öğrenmiyorum. Bilmiyorumda Hevesimde yok. Ama Burdan İyi Bana Göre Site yok.
Sokağa Çıktığımda İse. Yardım Edilcek Çok Kişi Var. Mesela Yaşlı Amcaların Geçn Kızlar Hakkındaki Düşünceleri.
2 Kız Var Görsen Helal Olsun dersin. Kanka 2'side
Ama 2'Side Birbirini Kıskanıyor. Suç Olmasa Birbirlerini Öldürcekler.

Erkekler Desen 1 Kız İçin. Annesi Babasını Dövüyor.
Kız Kardeşinin Sevgilisi Olunca Kızı Evden Bile Çıkartmıyor.
Dayak Kısmına Hiç Girmeyim.

Evden Okula Giderken Eket Ayaklarına Kadar Uzun.
Mahalleyi Geçince. Etek Yok Oluyor =)

Babasından Abisinden Aldığı Harçlıkla Siğara İçen. Onun Bunun Karısına Kızına Laf Atan Çocuklar.
Gördümde Geçen 5 Yaşındaki Çocuk Benim Bilmediğim Küfürleri Biliyor.

Bende Kelebek Bıçak Var Klasik Müziği Açıp Sallıyorum Odada.
Acayip Güzel Oluyo.

Ama Bazıları Var. Bırak Stres İçin. Adam Döner Bıçağıyla Caddede Geziyo.
Biri Takılsada Canımın Sıkıntısı Geçsin Diye.

Her Çalıştığım İşyerinde Benim Yaşımdaki Oğlandan Tut. 30-40 Yaşındaki Adamlara Kadar.
Alıdığı Para 65 Lira. 3 Lira İçin Kasadan Para Çalıyor. Yemeği Beleşe Getirdim Diye Seviniyor. =)))))

Muavinlik Yaptım. Yine 65 Yaşındaki Saçı Ak Kaptan Bile Nasıl Para Araklıyo Düşünün.

Sucuda Elektrikcide Çalıştım. Kazık Attıkları Müşterileri Anlatarak Geyip Yapıyolar.

Benim Yaşamadığım Şey Kalmadı. Kendi Hakkımı Yedirdim. Ama Başkasınınkini Asla.
Dışarı Çıktım. İnsanlara Yardım Etmek İçin Ama Dışarda İnsan Bulamadım.

Tartıcılık Yapan Çocuk Bile Aldığı Parayı Evine ***ürmek Yerine Gidip Esrar Alıyor.
Yardıma Muhtaç İnsanlar. Kendilerini Asla Yardıma Muhtaç Olduklarını Göstermiyor.
Aç Kalıyor Yinede Yardım İstemiyor.

Bazılarıda Üstüne Olan Herşeyi Başkasına Geçirip.
Kapı Kapı Yardım Dileniyor.

Benim Param Olmadığı Zaman Gidip Dilenmiyorum.
Elim Ayağım Sağlam. Çalışıp Kendi Faturalarımı Ödeyip Karnımı Doyuruyorum Allah'a Şükür.

Dışarda İnsan Göremedim Kardeş.
Şehit Olan Askere Ailesi Harici Kimse Üzülmüyor.

Varsın Üzülmesinler.
Devlet İle Askeriye Arasındaki Fark.

Devlet Adamları Dünya Turu Yaparlar. Senin Yediğin İçtiğin Alış Veriş Yaptığın Herşeyden Gelir Parası.

Asker Komutan İse Vatan İçin Görevde Olur.

Sizce Dünya Nasıl Bi Yer.

Gerçekten Gerçek Olan Ne Var ?

Gerçek Din Adamlarının Bile Kötülendiği Bir Ülkede Nasıl Olmalıyız.
Birşeyleri Kullanarak Yapılan İşler.

Torpil İle Girilmeyen İş Varmı ?

Okullara Bile Torpille Alıyor.

Ben Bir Dünya Göremedim. Etrafıma Baktığımda.

Sadece 7 Ay İçinde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.