Askere el verişli değildir. Rapor aldım Heyeti bekliyorum

23 Eyl 2016
172
0
Askerlik için 3 . konumu açtım daha öncesinden konuma bakabilirsiniz

Pazartesi yani bugun devlet hastanesi Askere el verişli değildir diye rapor yazdı 3 doktor vs Kaşeli simdi son işlem kaldı Bu işlem Heyet kısmına girmek oldu . Peki bu durumda sonuç olarak kabul edilir mi yani askere el verişli değildir. Yoksa 1 yıl uzatmalı karar mı alınır

1 sene öncesine kadar GATA da 1 yıl erteleme kararı veriliyordu

Hastalığımın belirtisi : İntihapli romatizma

Heyette ne yapabilirim neler sorulur işlemler nelerdir

Teşekkür ederim

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
merhaba;

Heyette size bişey sormuyorlar ,

Diyorlarki rahatsızlıgından dolayı komutanlarınla aldığımız karar neticesinde askerliğe el verişli olmadığın belirlendi . Raporu kabul edıyormusun diyorlar,
Eğer etmezsen askere gidersin edersen askerlikten muaf olursun

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
heyet hiçbirşey sormuyor sana çürük beren doktor kimse eger o dosyana yazıyor şu rahatsılıgından dolayı askerlige elverişli degildir deniliyor sonra 8 doktordan imza toplican elverişsizdir raporu biri hastane biri birligin digeri sende kalıyor sonra yalla evine.

3HiLaLL

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,962
0
Ne güzel yapmayacaksın işte:D

Can Alıp Can Verenler Bizim Huzurumuz İçin Oradalar
Böyle Boş Ve Gereksiz Mesajını Niçin Atma Gereği Duyarsın
Türk Milletinin Bölünmez Bütünlüğünü Çekemeyenler Söyler Bu Lafı
Yada Orta Okul Kafası Olan Kahve Ağzı Yapan Cahil İnsanlar Kullanır Gereksiz Ve Boş Cümle Haznenizi Bu Foruma Yansıtmayın

Son düzenleme:

CyBeror

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,281
0
Moscow
Can Alıp Can Verenler Bizim Huzurumuz İçin Oradalar
Böyle Boş Ve Gereksiz Mesajını Niçin Atma Gereği Duyarsın
Türk Milletinin Bölünmez Bütünlüğünü Çekemeyenler Söyler Bu Lafı
Yada Orta Okul Kafası Olan Kahve Ağzı Yapan Cahil İnsanlar Kullanır Gereksiz Ve Boş Cümle Haznenizi Bu Foruma Yansıtmayın

Hah diyene bak ben sana espri anlamnda demek istedim.
Bunu anlamayacak kadar gerideysen devam et diyecek bir şeyim yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.