Aslında sadece nedenini merak ettim

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Aylar sonra (biraz daha zorlasam yıl olacakken) foruma uğramak istedim. Sonra boş bakıp çıkmayayım, bir mesaj bırakayım dedim. (bıraktım da)

Cl8Tk.png

Sonra şu üsteki sayılar ile karşılaştım. (evet ilk başta orantısızlığı garip geliyor) dedim ki "Yahu! Sen foruma o kadar emek ver, senin verdiğin emeği tek kanıtlayan şey yok olsun." sonra herhalde sonradan gelen değişiklikler ile arada kaynamıştır, o yüzden de sonradan aldığım tepkiler kalmıştır, ondan böyledir diye düşünüyordum. Sonra dur bari dedim bakayım şuna..

ClBoF.png

EEE dedim burada değişiklikler vs öncesi var bu nasıl oluyor diye düşündüm bunun tarihi eski..

Sonra daha da garipsedikten sonra dur dedim eski konulara bakayım. Hatta konuya gelip bu sorunumu okuyorsanız, durun link bırakayım siz de bakın.

https://www.turkhackteam.org/konular/sitenizi-arama-sonuclarina-cikarin.1942263/
Ftp Nedir? Ftp Hakkında Her Şey // Detaylı Anlatım

Sadece bu ikisi olduğundan değil sadece bu ikisine baktım. O yüzden sadece bu ikisini bırakıyorum, yoksa 9 sayfa konu var profilimde (Neyse ki onlar duruyor) Benim gibi girip konulara bakarsanız konular kategori sabitine alınacak kadar dikkat çekmiş konular ama neden hiç beğenisi yok? (bilmeyenler varsa önceden vardıı :))

Uzun lafın kısası demem o ki emeklerim nereye gitti? Ben mi yanlış düşünüyorum, nedir olay?

Konuya cevap yazmak zorunda değilsiniz o yüzden önemseyerek yazarsanız mutlu olurum. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.