Aspetto geri döndü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
Genellikle bu adı kullanıyordum bir kaç kere değişti ama maks 1 ay sürdü onlar.
Neden ban yemiştin 🙂
İcraatin Olsa Tanırdık :D
Hoşgeldin
Hoş buldum valla hepinizi, çok teşekkürler hocalarım 🙂 Trollden ban yedim, 2018-2020 yılları arasında esiyorduk 55utd55 falan vardı trollden ban yedim yari troll yari icraatle geçinip gidiyordum işte 😅 icraatimi görmeyen hocam siz foruma üye olduğunuzda ben banliydim ondan görmemişsinizdir

Quixera

Üye
15 Eyl 2012
84
42
İcraatin Olsa Tanırdık :D
Hoşgeldin
Valla bedava datalara çökmek varken ava çıkmaya ne gerek var ki ;)
İşin şakası bir yana çoğu kişi bu sektörü geçmişe gömdü ve forum hesaplarını hiçbir zaman paylaşım için kullanmadı 🤷‍♂️
Eskiden çok genç yaşta kişiler bile açık sayısının fazlalığından sebep pek çok işi yapabiliyordu günümüzde nasıldır bilemiyorum.
Ha eskiden icraat sanıp yaptığım bazı şeylere şimdi halt etmişim yaparak diyorum o da ayrı mevzu. Kaç firma eğlence saydığımız davranışlardan zarar gördü ahireti var bunun. Bulunan açıkları kapatamayan ve kullanıcı kitlesini kaybedip batan kendi çapında firma(yabancı) şu bu. Basit görmemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.