Assembly Sniper V.1.0 Dosya Bilgilerini Deyiştirme

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Assembly Sniper V.1.0 Dosya Bilgilerini Değiştirme

Merhabalar Arkadaslar
Bu gün sizlere dosya bilgilerini kolaylıkla değiştire bileceyiniz programı gostericem yabancı bir sitede gördüm
Program arayüzü böyle
Assembly-Sniper-V.1.0.png

Gördüğünüz gibi her şeyi değiştire biliyoruz
Peki ne gibi yararı dokunucak? Arkadaşlar bununla oluşturduğunuz serverınız hakkında kısmında "Remote Server Applıcatıon" yazar mesela onu değiştire bilirsiniz Copy Right yazan yere Windows falan yaza bilirsiniz
İNDİR
https://goo.gl/JwxiDP
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
Virüs Total
https://www.virustotal.com/tr/file/...f166a4bfe56c495a04e81d91/analysis/1434011501/

Teşekkür ederseniz sevinirim
Rar Pass: rekings.com

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Link kısatmak Yasak,Eğer Programı Sen Yapmadıysan.

Ve Remote Server Application Sadece DarkComet RAT Da Yazar Diğer RAT'larda Assembly Değiştirme Bölümü Vardır.

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Link kısatmak Yasak,Eğer Programı Sen Yapmadıysan.

Ve Remote Server Application Sadece DarkComet RAT Da Yazar Diğer RAT'larda Assembly Değiştirme Bölümü Vardır.

Oncelikle yorumunuz icin tesekkurler dotum link kisaltmak yasak demissin bence bu link.tl ad.fly bc.vc gibi siteler icin yasak cunki sadece link cok uzun oldugu icin yaptim linkin uzerine tiklayinca indiriyor baska bir siteye falan yonlendirmiyor ve Dark cometdeki "Remote Service Application" misal olarak soyledim elbet isine yarayacak biri vardir

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Elline sağlık, hocam yalnız konunun başlığında yazım yanlışı var düzeltirseniz sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.