Astral seheyati %90 sonuc 1 hafta içince

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Açıkcası astral ziyareti anlatan makalelere bakıyorum suanda :RpS_rolleyes: eğer işe yarar bir şey varsa derinlere inmekte fayda var. uyanmazsam beni hep asistan black olarak hatırlayın :RpS_blink: :D

sen yeterki uyanma :D astral yapmak önemli değil orda kalmak önemli Uzun süreli kalmak önemli herhangi bir konuda sorunuz olursa özelden mesaj atın yardım edebilirim

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
''İnançtı insanları ayda yürüten.Ve bana astral deneyimi yaşatacak olan'' bunu unutmayın.

Neyse susun,Fener'in maçı var :/

Byikaymak

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
345
0
Bursa
Garip ama çok küçükken 2-3 yaşındayken ben ermeni isimleri sayıyordum.
İçimde ölen birisinin ruhu olduğu idda ediliyor :D
Denicem saol. programcının düşüne bileceği tek şey çok büyük bir yazılım yapıp dünyaya tanıta bilek :D

Etkileyici aslında birde garip tabi korktum bi an :D bence sen lucite yönel ve orda programlar dene felan kod yaz tam sana göre yani :D

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
sen yeterki uyanma :D astral yapmak önemli değil orda kalmak önemli Uzun süreli kalmak önemli herhangi bir konuda sorunuz olursa özelden mesaj atın yardım edebilirim

sen beni gönder bi oraya gitmek istediğim yer böyle dünyanın en gizli yerinde çok büyük yazılımların yapıldığı bir yer :RpS_w00t: oraya gidip milleti heyklemek istiyorum :RpS_love:

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
arkadaşlar bunu deneyip amaçına ulaşamayan insanlar gerçekmiş gibi niye yayıyorlar bu olayı işe yaramıyor herkezde biliyor:D

bRowNie

Yeni üye
22 Nis 2013
17
0
Unknown
Hayatım boyunca çok farklı şeylere bulaştım.. ve Astral seyehat ise bunlardan birisi birkere Camları kapattım perdeleri çektim saatlerin pilini söktüm evde kendi soluğumdan başka hiçbir ses yoktu ve denedim Tam Nirvana'ya ulaştım zihnim uç noktadayken '' Tak.. tak tak.. lanet olası kapı herşeyi bitirdi ve bidaha o deneyime ulaşamadım .)

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
Hayatım boyunca çok farklı şeylere bulaştım.. ve Astral seyehat ise bunlardan birisi birkere Camları kapattım perdeleri çektim saatlerin pilini söktüm evde kendi soluğumdan başka hiçbir ses yoktu ve denedim Tam Nirvana'ya ulaştım zihnim uç noktadayken '' Tak.. tak tak.. lanet olası kapı herşeyi bitirdi ve bidaha o deneyime ulaşamadım .)

ben konsantire oluyorum ama korkuyorum sonra kendimi durduruyorum

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Beyler bu nası bişey yav. Birden konsantre olunca uzun süre gidiyorsunuz ama nereye ? Nerede geziyorsunuz ? Nasıl geri dönüyorsunuz ? Bu yöntem harbiden oluyormu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.