Astral Seyahat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
ben bi ara kendi bedenimle bir yerlerdeydim ama astral seyahat mı pek hayırlı bi seyahat mı orasını bilemem : )
Ama evet gerçekten rüyamda benliğimle bir yerdeydim.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
912
514
dsowww
ben bi ara kendi bedenimle bir yerlerdeydim ama astral seyahat mı pek hayırlı bi seyahat mı orasını bilemem : )
Ama evet gerçekten rüyamda benliğimle bir yerdeydim.
Çok doğaüstüne kaçıyor bunlar be dostum çok karışık ve korkutucu konular bunlar ruh beden vs. her yerde astral seyahat yaptım diye eden var gerçek mi orasını bilmem denemeye de afedersin bir yerlerim yemez yani umarım :)

öyle birşey yok sadece lucid rüya var
Evet dostum olmayabilir ama insanların ne düşündüğünü araştırıyorum :)

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
Çok doğaüstüne kaçıyor bunlar be dostum çok karışık ve korkutucu konular bunlar ruh beden vs. her yerde astral seyahat yaptım diye eden var gerçek mi orasını bilmem denemeye de afedersin bir yerlerim yemez yani umarım :)
Olm ben bi ara rüyalarımı not alıyordum o sıralarda rüya görme sıklığı artmaya başladı ve çok absürt bir rüya gördüm kendi bedenimi hissedebiliyordum ardından bıraktım daha uğraşmadım. Ya bir şeyler var da ortada dönen şeyler yalan dolan. Ya da gerçek ama kimse ispat edemiyor. Sana önerim:
Yatağının yanına bir defter koy, rüya gördüğünde kalkar kalkmaz not et. Rüya görme olasılığın artacak. Ardından gitmek istediğin yeri düşün yatarken.
Bi gece eski sevgilim aklıma gelmişti yatarken ve rüyamda onu gördüm. Bi şeyi çok istersen gece görebilirsin rüyanda. Bi dene bakalım.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
912
514
dsowww
Olm ben bi ara rüyalarımı not alıyordum o sıralarda rüya görme sıklığı artmaya başladı ve çok absürt bir rüya gördüm kendi bedenimi hissedebiliyordum ardından bıraktım daha uğraşmadım. Ya bir şeyler var da ortada dönen şeyler yalan dolan. Ya da gerçek ama kimse ispat edemiyor. Sana önerim:
Yatağının yanına bir defter koy, rüya gördüğünde kalkar kalkmaz not et. Rüya görme olasılığın artacak. Ardından gitmek istediğin yeri düşün yatarken.
Bi gece eski sevgilim aklıma gelmişti yatarken ve rüyamda onu gördüm. Bi şeyi çok istersen gece görebilirsin rüyanda. Bi dene bakalım.
Eğer gerçekten olursa çok yararlı olabilir evren çok karışık :)

somun321

Yeni üye
11 May 2019
11
7
Su
Şu dünyada bilimin yani insanların ne kadar araştırsa da çözemeyeceği şey ruh ve onunla alakalı şeyler bence. Çünkü ruh Allah'tandır(yaratıcıdandır). İnanan inanmayan olur orasını bilmem.

Astral seyahat vb gibi şeyler için belli bir bilgi seviyesi gerekli. direk dalarsan kendini kötü hissedebilirsin çünkü çok derin mevzular :)

Son düzenleme:

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
Şu dünyada bilimin yani insanların ne kadar araştırsa da çözemeyeceği şey ruh ve onunla alakalı şeyler bence. Çünkü ruh Allah'tandır(yaratıcıdandır). İnanan inanmayan olur orasını bilmem.
Bilime göre Allah yoktur. Evren büyük bir çarpışma sonucunda oluşmuştur. (teori)

Evet bi tık haklısın ama bilim hayalin peşinde değil gerçeğin peşinde. İsteseler bir sonuç çıkarırlar, lâkin dönemin ana konusu ışınlanmayı bulmaktır. Fizik varken rüyalar çok ta önemli değil…

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Bilime göre Allah yoktur. Evren büyük bir çarpışma sonucunda oluşmuştur. (teori)

Evet bi tık haklısın ama bilim hayalin peşinde değil gerçeğin peşinde. İsteseler bir sonuç çıkarırlar, lâkin dönemin ana konusu ışınlanmayı bulmaktır. Fizik varken rüyalar çok ta önemli değil…
Bilim Allah,cin,şeytanla uğraşmaz bir olgunun bilimsel sayılabilmesi için gözlemlenebilir ve sınanabilir olması gerekir.
bu yüzden bilimin alanına allah veya ruh girmez o felsefenin işi :)

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
912
514
dsowww
Yani.

Ama rüya işi de ayrı hee bi ara deneyin bende işe yaradı. Çok düşünürseniz görme olasılığı var. :d
Offf harbiden çok araştırdım bunları acayip değişik bir kere bilinçsiz olarak kendimi rüyada kontrol etmiştim ama bilinçli olarak denersem acaba kötü şeyler de görürüm diye korkuyorum çünkü çok şey biliyorum keşke bu kadar bilmeseydim of

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,402
Black Sheep
Offf harbiden çok araştırdım bunları acayip değişik bir kere bilinçsiz olarak kendimi rüyada kontrol etmiştim ama bilinçli olarak denersem acaba kötü şeyler de görürüm diye korkuyorum çünkü çok şey biliyorum keşke bu kadar bilmeseydim of
Niye korkuyon ki atın ölümü arpadan olsun. Hayat zaten kısa :3

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
knk bak bu astral seyehat felan ile uğraşma bir adam ölmüş karısından sonra cinsel tatminliğini böyle giderirken felç kalmış.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
912
514
dsowww
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.