Asyncrat İndirme Linki - Nasıl İndirilir?

8xq

Yeni üye
13 Şub 2022
38
5
Asyncrat İndirme Linki Nereden Bulabilirim, Rica etsem atma şansınız var mı? Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
310
143
Moderasyon
arkadaşlar AsyncRat virüslüdür tamam bir rat tool ama kendisi asyncclient adında bir dosya daha kuruyor bilgisayarınıza buda trojandır mallesef internette asyncclientin virüslü olduğuna dair arşivler var onlarada bakabilirsiniz ayrıca antivirüslen silmeyi denediğinizde ise microsoft edgeyi ve başka tarayıcıları devre dışı bırakıyor siz ne kadar onarmaya çalışsanızda hiçbir şekilde açılmıyor sadece format attarsanız gidiyor bilgisayarınızdan.

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
310
143
Moderasyon
arkadaşlar AsyncRat virüslüdür tamam bir rat tool ama kendisi asyncclient adında bir dosya daha kuruyor bilgisayarınıza buda trojandır mallesef internette asyncclientin virüslü olduğuna dair arşivler var onlarada bakabilirsiniz ayrıca antivirüslen silmeyi denediğinizde ise microsoft edgeyi ve başka tarayıcıları devre dışı bırakıyor siz ne kadar onarmaya çalışsanızda hiçbir şekilde açılmıyor sadece format attarsanız gidiyor bilgisayarınızdan.
eğer deneyen olursa ve içinde kendi bilgisayarınıza zarar verecek bir yazılım bulundurmuyorsa lütfen buraya yazın bilelim ama ben rat uygulamasını indirdikten sonra bu uygulama geldi

https://i.hizliresim.com/d13zkkx.jpeg burda resimde verdim virüslü olsuğunu ilk önce kırmı ile çizdiğim yerleri karantinaya alırsa antivüs programınız sıkıntı yok çünki onlar rat programımızın dll leri yani karşı tarafa enject edeceğimiz partlar sarı ile altını belirtiğimde zaten kaspersky hack toolu diye belirtmiş fakaat ondan önceki yere bakarsak ben aynı saaten öncede çalıştırdım asyncratı ve aynı çalıştırdığım saate microsoft edge userdata içine trojan dosyası yüklenip onu kaydetmiş sizce virüslümüdür yoksa başka birşeymi ?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
988
382
Github Kaynak Kodu Var Hocam Öyle Bi Durum Yok Siz Nerelerden İndiriyorsunuz

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
988
382
sizin indirdiğin aynı yerden hocam öyle bir durum yoksa bana bu asyncclientin yapımcısı yani yükleyini ile asyncrat yapımcısıyla neden aynı hocam bunuda açıklarmısınız :)
bak ben deminden yükledim senin için görev yöneticisi ile izledim ayriyetten bir exe açılmadı sadece async rat açıldı ben forumda konu paylasmıstım ama sevgili modlar konumu çöpe attı ve paylasmıyorlar

sizin indirdiğin aynı yerden hocam öyle bir durum yoksa bana bu asyncclientin yapımcısı yani yükleyini ile asyncrat yapımcısıyla neden aynı hocam bunuda açıklarmısınız :)
Açtığım Konular Darkcomet RAT türkçe log alma duckdns packetriot ve öbürü async rat türkçe ama malesef çöpe atıldı

konuları yeniden açcam bakalım çünkü paylasmak istedim virüslü dediler halbisem program virüs ürettiği için dedi virüs

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
310
143
Moderasyon
Github Kaynak Kodu Var Hocam Öyle Bi Durum Yok Siz Nerelerden İndiriyorsunuz
konuları yeniden açcam bakalım çünkü paylasmak istedim virüslü dediler halbisem program virüs ürettiği için dedi virüs
şimdi dediğim gibi virüslü olmayabilir hocam ama bende virüslü çıktı bir başkasında çıktımı bilmem benim konularıma bakarsanız asyncclient virüsmüdür diye konu açmıştım ve internette arşivler virüs diyor bir tekrar araştırmanızı ayrıca detaylı araştırmanızı tavsiye ederim çünkü bu asyncclient görev yöneticisinde gözükmüyor sadece mcafee de tespit ediyor ayrıca eset de aynısı yapıyor.

Araştırırsanız tekrar deniyicem bütün antivirüs programlarını kapatıp

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
988
382
5 yıldır pc basındayım async de virüs yok baktım ağ trafiğinden sonra process hacker 2 ilede izledim program farklı bir durum yapmıyor

Konuyu Paylastım Async RAT Türkçe V0.5.8 Kurulumu Ve Kullanımı (Packetriot) burdan bakabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.