ATA'MIZA göre dünyanın en büyük insanı kim biliyormusunuz..?

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Atatürk e böyle sorular sorulmaz
Yavuz sultan selim fln.Zaten Atatürk onların devrini yıktı.Karşıt olan insanları nasıl söylebilirler bu yazı yalan :)

Katılmıyorum...

Atatürk asla Fatih'e, Yavuz'a,Osman Bey'e,Kanuni'ye Karşı Değildi.Yalnız zamanın şartları cumhuriyeti gerektirdiği için bu rejimi getirdi.Zamanımız padişahlı gerektirseydi Atatürk'te gayet tabii padişahcı olurdu.

_AtaTürkiye_

Katılımcı Üye
16 Şub 2009
979
0
TRABZON
Atatürk tabikide fatihe yavuza karşı değildi.osmanlıyı atatürk yıkmadı.osmanlı kendi kendini yıktı.tarih bunu gösteriyor.paylaşıma gelince biraz palavralar var

EnSaRi

Üye
20 Mar 2008
92
0
Mustafa kemal Ataturke hiç bir lafım yok olamazda. madem ki bu kadar dinine düşkün, ben namaz kıldıgını hiç duymadım görende olmamış.insan ömrü hayatında bir vakit namaz kılmaz mı ? Lütfen objektıf bakın dürüst cevaplar istiyorum ... beni hemen atatürk düşmanı yapmaya kalkmayın

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Mustafa kemal Ataturke hiç bir lafım yok olamazda. madem ki bu kadar dinine düşkün, ben namaz kıldıgını hiç duymadım görende olmamış.insan ömrü hayatında bir vakit namaz kılmaz mı ? Lütfen objektıf bakın dürüst cevaplar istiyorum ... beni hemen atatürk düşmanı yapmaya kalkmayın
Kardeşim inanmamak farklı.. Dini kötülemek farklı.. insanlar inanmayabilir ama en azından kötlülemezler.. Atatürkümüzün inanıp yada inanmaması bizi ilgilendirmez.. bizi ilgilendiren kısım onun NE YAPTIGI dır.. hem snn onun namaz kılmadıgını nerden biliyorsun? Hiç gordunmu ki :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.