Atamızın doğduğu ev Selanik...

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Atamızın doğduğu evi görmek için bile bize tarihte türlü oyunlar oynayan ve halâ bundan vaz geçmeyen yunanlardan vize almak zorundayız ya; nasıl gücüme gidiyor...

yigitozturk063406

Katılımcı Üye
6 Nis 2007
325
0
HARİKA PAYLAŞIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA BAŞKA SİTELERDE KULLANIRLAR O NEDENLE BENCE RESME PHOTOSHOPLA TuRkHaCkTeAm yazsanız iyi olur...

Bu arada türban laikliğe aykırı diyerek dinimize ve gereklerine hoşgörü göstermeyen insanları kınıyorum laikliği kurucusu olan atamdan öğrenin atamın evinden kuranı kerim eksik olmuyor annesinin başı kapalı biraz utanın... SÖZLERİM SADECE LAİKLİK ADINI KİRLETEREK DİNİMİZE SALDIRAN HAİNLEREDİR.UNUTMAYIN BİZ TÜRKÜZ YANİ HEM LAİKİZ HEM MÜSLÜMAN HEM ÇAĞDAŞIZ HEM MÜSLÜMAN .

flood yasaktır forum kurallarını oku

Moderatör tarafında düzenlendi:

mesutgun1982

Uzman üye
20 Mar 2008
1,069
3
Selanikteki evin bire bir modeli Ankara atatürk orman çiftliğinde inşa edilmiş olup müze olarak sergilenip gezilmektedir.Tüm kemalistlere ve kemalist nesil yetiştirmeye kendini adamış türk gençliğine duyrulur.Nemutlu türküm diyene.

Son düzenleme:

mesutgun1982

Uzman üye
20 Mar 2008
1,069
3
Biz türküz yani hem laikiz hem müslüman hem çağdaşız hem müslüman

Bu arada türban laikliğe aykırı diyerek dinimize ve gereklerine hoşgörü göstermeyen insanları kınıyorum laikliği kurucusu olan atamdan öğrenin atamın evinden kuranı kerim eksik olmuyor annesinin başı kapalı biraz utanın... SÖZLERİM SADECE LAİKLİK ADINI KİRLETEREK DİNİMİZE SALDIRAN HAİNLEREDİR.UNUTMAYIN BİZ TÜRKÜZ YANİ HEM LAİKİZ HEM MÜSLÜMAN HEM ÇAĞDAŞIZ HEM MÜSLÜMAN .
BİZ TÜRKÜZ YANİ HEM LAİKİZ HEM MÜSLÜMAN HEM ÇAĞDAŞIZ HEM MÜSLÜMAN .Ama biz mollacı değiliz.Ümmetçi değiliz.Fettullahçı hiç değiliz.Çünkü biz hıristiyan değiliz.Müslümanlıkta allah ile kul arasına girip şakrabanlık yaparak onları sömürmesine müsade edecek papazlar gibi soytarılar yoktur.Ne vardır?KURAN VE ALLAH VARDIR.Birde okumak vardırki o zaten allahın emridir.Oku ve allah ile arandaki iletişimi sen kur.Buna Hz MUHAMMET dahi aracı olmamıştır.Bende sizin gibi bir kulum demiştir.Yani senin dilinden mollaya ve ümmetçiye geçit yok bilader anladınmı?NEMUTLU TÜRKÜM DİYENE.Ne mutlu kemalistim diyene.

Son düzenleme:

GurGuLa_61

Yeni üye
8 Kas 2009
19
0
Trabzon
Tüylerim diken diken oldu ya.. Elin gavuru Ata'mızın evine bu kadar önem gösterirken, biz onun bıraktığı bu vatana bile sahip çıkamıyoruz... Teşekkür ederim..

jackal__msk

Yeni üye
14 Kas 2009
12
0
arkadaslar aranıza yenı katıldım.misyonunuzu okudum ve suan formda gezmeye basladım.sunu belırtmek ısterım cok saglam bı sıte ve hersey mukemmel.emegınıze saglık tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.