Atatürk ile Görüşme fırsatınız olsa nederdiniz ?

crax6

Üye
8 Ara 2022
86
21
Dünya
Bize sadece bir Cumhuriyet değil teslim olup dağılmak yerine birlik olup gerekirse ölmeyi öğrettiği için ellerinden öpüp oturup kalırdım.
Ama ne derdim bilemiyorum o anlattıkça soru falan sorardım heralde. Çünkü bize kazandırdıkları bir yana o kaos ortamında öğrettiklerini yapmayı geçtim akıl edecek kaç Lider var ki ? Dünyaya öğrettiklerini saymıyorum :)

duxscode

Yeni üye
18 Ağu 2023
16
7
Bize sadece bir Cumhuriyet değil teslim olup dağılmak yerine birlik olup gerekirse ölmeyi öğrettiği için ellerinden öpüp oturup kalırdım.
Ama ne derdim bilemiyorum o anlattıkça soru falan sorardım heralde. Çünkü bize kazandırdıkları bir yana o kaos ortamında öğrettiklerini yapmayı geçtim akıl edecek kaç Lider var ki ? Dünyaya öğrettiklerini saymıyorum :)
Hayran kalındı

özür dilemekten başka diyecek bir şey yok
Çok doğru

Moderatör tarafında düzenlendi:

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
854
1
163
İstanbul
Ben her Anıtkabir'e gittiğimde duygu dolarım, Mezar odasına girmiş nadir kişilerden biriyim. Orda bile gözyaşlarımı tutamazken yanyana gelsek herhalde dizlerimin bağı çözülür birşey diyemezdim. 2 kadeh koyardım önüne, Atam içer, anlatır, ben hayran hayran dinlerdim.

duxscode

Yeni üye
18 Ağu 2023
16
7
Ben her Anıtkabir'e gittiğimde duygu dolarım, Mezar odasına girmiş nadir kişilerden biriyim. Orda bile gözyaşlarımı tutamazken yanyana gelsek herhalde dizlerimin bağı çözülür birşey diyemezdim. 2 kadeh koyardım önüne, Atam içer, anlatır, ben hayran hayran dinlerdim.
Bir türk gencinin örnek hali , gurur duyarım 🇹🇷

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Atatürkle görüşsem kesin azerbaycan ve orta asya'yı işgal etmesi için sürekli dürterdim.
mesela sabah uyanınca paşam şu baküye bir girsek mi derdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.