Atatürk neden sag eli gögsünde poz vermiştir? - ıı

HIWATARI

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
444
0
32
KAİNAT
Ataturk türkler için kahramandır .lider bir insan Türkiye için büyük şeyler yapmıştır hakkını yemiyoruz asla mübala edelim kahramandır diyelim. Fakat atatürk İslam dinine darbe yapmıştır müslüman olan herkes bunu bilir bu benim Görüşüm söylemekten asla çekinmem .

sura16

Üye
15 May 2016
93
0
Ataturk türkler için kahramandır .lider bir insan Türkiye için büyük şeyler yapmıştır hakkını yemiyoruz asla mübala edelim kahramandır diyelim. Fakat atatürk İslam dinine darbe yapmıştır müslüman olan herkes bunu bilir bu benim Görüşüm söylemekten asla çekinmem .

İslam dinine ne darbe yaptı bu adam? Annesi, kardeşi örtülü değil mi? Emin ol senden daha fazla Müslümandır. Din gösteriş ile yaşanmaz. Allah ile kalbin arasında bağdır. Atatürk müslüman değil olabilir doğru fakat islama darbe yaptığını kanıtla bana?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü

Fikrini de al başka yere git. Burası Atatürk milliyetçiliği temelleri üzerine kurulmuş bir platform.

Atatürk'ün yaptığı dine darbe değil özgürlüktür. Bunları konuşursak çıkamayız o yüzden hiç girmiyorum. Uzun uzadıya konuşmak gerek, ortam ve zaman el vermiyor. Çizgini gördüğün yerde dur.

HIWATARI

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
444
0
32
KAİNAT
İslam dinine ne darbe yaptı bu adam? Annesi, kardeşi örtülü değil mi? Emin ol senden daha fazla Müslümandır. Din gösteriş ile yaşanmaz. Allah ile kalbin arasında bağdır. Atatürk müslüman değil olabilir doğru fakat islama darbe yaptığını kanıtla bana?
Tabiki kanıtlarım ama bu site atatürkçü bu olamaz yani izin gelirse hay hay senin İslam dini hakkında bildin olmadığı belli cahilliğine veriyorum ben burada atatürk'ün müslümanlığını tartışmıyorum dünyada atatürk'ün kadar heykeli olan birini söyle

HIWATARI

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
444
0
32
KAİNAT
Fikrini de al başka yere git. Burası Atatürk milliyetçiliği temelleri üzerine kurulmuş bir platform.

Atatürk'ün yaptığı dine darbe değil özgürlüktür. Bunları konuşursak çıkamayız o yüzden hiç girmiyorum. Uzun uzadıya konuşmak gerek, ortam ve zaman el vermiyor. Çizgini gördüğün yerde dur.
Burada atatürk kötülediğim yok dediğin gibi içine girersek çıkamayız atatürk kahramanlığına ve liderliğine kimse birşey diyemez her zaman cevap veririm fakat dediğim gibi

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Burada atatürk kötülediğim yok dediğin gibi içine girersek çıkamayız atatürk kahramanlığına ve liderliğine kimse birşey diyemez her zaman cevap veririm fakat dediğim gibi

Dediğim gibi cümleleri daha doğru seç. Hoş değil. Yazıktır, kendi tarihimize en çok biz zarar veriyoruz. Tüm ülkeler kurucusunu sahiplenir. Biz hepsinden daha nitelikli bir lidere sahibiz ve arkasında durmuyoruz. Utanç verici.

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14

Atatürk islam dinine asla ama asla darbe yapmamıştır. Bu görüşünüz beni üzdü açıkcası.

z30YrD.jpg

Cemil Sait Bey'in tercümesi olan bu KURAN, 1932'de Atatürk tarafından Hafız Yaşar Okur'a ithaf edilerek imzalanıp hediye edilmiştir.

GB95o7.jpg

Atatürk’ün hediye ettiği Kuran’lardan: 8 teşrin –i sani (kasım) 1925 – Çankaya “Gazi Kız Numune Mektebine dikkatle okunmak… için hediye ediyorum.” Gazi Mustafa Kemal “

yE0RLa.jpg

Bir lider düşünün hem "dinsiz" hem de kitap hediye ederken Kuran da hediye ediyor! Tabi burada Atatürk'e "dinsiz" diyenlere hayatlarında kaç kere birine veya bir kuruma Kuran hediye ettiklerini sormek gerekir!

69J85W.jpg

Atatürk, 1922 tarihli 18 numaralı not defterine, önce yapacağı yenilikleri, devrimleri yazmış sonra da iki kalın çizgi arasına Osmanlıca "TANRI BİRDİR VE BÜYÜKTÜR" notunu düşmüştür.

W07E1L.jpg

Daha fazlası için Ö.M atman yeterli olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.