Atatürk'ün Tabutunun Açıldığı Gün !

NazLiMerVe

Yeni üye
26 Ağu 2011
44
0
çok güzeL biLgiLer su gibi okudum ve kayboLdum resmen cümLeLerin içerisinde , teşekkürLer .

kerempkn

Yeni üye
3 Ocak 2010
29
0
Okurken tüylerim diken diken oldu. Gözlerim bir anda yaşlandı. Rahat uyu atam. Vatanımız bize emanet.

grafikers

Yeni üye
22 Eki 2011
4
0
Yafs dunya alem bu ataturk denen pichin ne olduqunu oqrendi siz hala ne die ßirßirinizi kandiriyorsunuz naasina soktuqumun =) gerizekali masondu. osmanli devleti dusmaniydi. ilk nutukunu iyi okuyun sonra bu uyduruk hikayelerinizi yazin. kendisi resmen dio dinim yok. dinsizin tekinden adam mi cikar. saten selanik pici deil mi turk bile deil yavsaak neshe yafs. turkeyde saten uyandi %90 onun ne bok olduqunu bilio ve nefret edio. az kaldi trakya ve kiyi kesimler kaldi onlarda neneler dedelerdir bir qun geberip qiderler ataturk denen bir pich artik duyulmucaktir.

grafikers

Yeni üye
22 Eki 2011
4
0
bu arada istediqiniz kadar banlayin istediqim zaman istediqim anda qirebilirim unutmayin az durdurmadim burayi. hacker comezleri =)) zorrokin lan seni lamer seni pc ye sokar sokarim cikaririm !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.