Atıl hocanın bug bounty eğitimi.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,543
3
693
24
Parayla almasan iyiydi python eğitimide almışsın önermiyorum çünkü bir sürü açık kaynak var.atıl hocanın eğitimini alacağına sora sora öğrenip tryhackme ctf çözsen daha iyi olurdu.
170 tl tuttu ikisi 170 tl bu devirde gayet uygun bence. Şu an başlarındayım daha sık devam ettiricem yine öğreniyorum bişiler

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Parayla almasan iyiydi python eğitimide almışsın önermiyorum çünkü bir sürü açık kaynak var.atıl hocanın eğitimini alacağına sora sora öğrenip tryhackme ctf çözsen daha iyi olurdu.
BTK Akademi'den TensorFlow eğitimine başladım, adam harbiden iyi. Türkçe kaynağın çok zor bulunduğu, içeriklerin yetersiz olduğu durumda bile kaynak dâhi paylaşmış.

Parasına değer, ben öğrenci olduğum ve işimi gördüğü için BTK'den izliyorum içeriklerini. İnşallah başarılı da olurum, yorumları iyi yönde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.