⭐Audio Spectrum Siber Kurtlar⭐

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Merhaba dostlar ilk Audio Spectrum çalışmamı yaptım hatalarım illaki vardır eleştirilere açığım.
ilk render aldığım da 10 gb bouyutu vardı :D
daha sonra 130 mb yaptım

İYİ SEYİRLER...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=QEaPYY5URDs&feature=youtu.be[/ame]​

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K

Eline sağlık güzel olmuş :)

Ezan okunuyor bitsin dinleyeceğim.Ellerine sağlık.

Eline emeğine sağlık

hızı 1.25 alın Ellerine Sağlık

teşekkür ederim herkese...

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Bu arada spectrumdaki side optionsu A & B den değiştirip B yaparsan sadece dışarıya volume uplar logonun içine girmez

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Eline Emeğine Sağlık Başarılarının Devamını Dilerim :)
teşekkür ederim.
Ahh bunların renderleri ölümm ölümm.. Bak bu da benim Specterum çalışmam ve bu 30 saniyelik video 40 dakikada render oldu sen düşün.. https://drive.google.com/open?id=1X_IwPi-xpdJQS_o0Wa8b_na975cxpDKn
aynen öyle.
Eline Emeğine Sağlık fakat farklı bir şekılde yapsan daha iyi olurdu :)

ne gibi mesela
Bu arada spectrumdaki side optionsu A & B den değiştirip B yaparsan sadece dışarıya volume uplar logonun içine girmez
galiba bir ayarla oynadım ne yaptıysam dışa veremedim.
ama diğer çalışmamda çözerim sorunu

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Eline sağlık osmanlı, logoyu en üst katmana alman yeterli dalgaların logonun üzerine gelmemesi için ;)

Render alırken h264 veya flv al. Avi de sıkıştırma yapmadığı için devasa boyutlar verir.

Ultimir, 40 dk gerçekten az şükretmelisin bence :trl
Bir trap videosu 4 saate render alınır mı ˚_˚ǁ

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Eline sağlık osmanlı, logoyu en üst katmana alman yeterli dalgaların logonun üzerine gelmemesi için ;)

Render alırken h264 veya flv al. Avi de sıkıştırma yapmadığı için devasa boyutlar verir.

Ultimir, 40 dk gerçekten az şükretmelisin bence :trl
Bir trap videosu 4 saate render alınır mı ˚_˚ǁ

ben 10gb lık dpsyayı 2 dakika gibi bir sürede render aldım demek ki şanslıymışım :D
teşekkür ederim..

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
galiba bir ayarla oynadım ne yaptıysam dışa veremedim.
ama diğer çalışmamda çözerim sorunu

Buyur dostum
ZOv6qo.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.