autohotkey afk

MacDarK

Üye
15 Mar 2017
107
0
öncelikle merhaba.iki gündür online bir fps oyununda afk kalmak için macrolar araştırmaktayım.
oyun 70 saniye içerisinde mouse hareket ettirmezseniz uyarı veriyor.
uyarı geldikten 22 sn içerisinde hareket ettirmezseniz oyundan düşüyorsunuz.
ki 92 sn çok kısa.maç esnasında tuvalete gitsek maçtan düşüyoruz.
(oyunda macro kullanımı yasak değil.)
birçok program denedim(macro recorder,automatic mouse .., )
en son autohotkey'i buldum. fakat şöyle bir sorun var ki
oyun sürekli döngü yapmanıza izin vermiyor.
yani 30 saniyelik bir kesit kaydedip sürekli döngüye soktuğumda düşüyorum.
oyundaki bu sorunu nasıl çözebilirim.
ya da mouse ile random tıklayan bir program var mıdır?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
iyi geceler:cool

Moderatör tarafında düzenlendi:

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Merhaba, Python ile basit bir script hazırladım, sanırım işinize yarayacaktır. Çalıştığı vakit süresince 20 saniye aralıkla farenizi belirli koordinatlarda oynatacaktır. Çıkmak için CTRL+C kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Gerekli modül:
Kod:
pip install PyAutoGUI

Kod:
Kod:
import pyautogui
import time

x = int(100)

while 1:
    pyautogui.moveTo(400, x)
    time.sleep(20)
    x += 10

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.