avg bir anti virüs programı değil bizzat kendisi virüstür

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
pc ye benden izinsiz yüklenen yararlı yararsız her şey virüstür bir program kurarken yanında başka program kurulmasın diye detaylı inceleyerek kurarım ama hiç bir şekilde sormadan programın yanında avg de indirildi bu 2 oluyor

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
avg'nin virüs olduğu sonucuna bağlayamazsın.
Adamlar reklam vermiştir indirdiğin programda sana sormadan böyle bir şey yapmıştır bu etik davranış değildir burada ki suç avg de değil o programdadır.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Antivirüslerin hepsi virüstür birde bu programlara para verenler var ya :D kurun deep freeze olsun bitsin. Geçmişte Kullandığım antivirüsler sabit diskteki oyunları virüs olarak algılayıp silmek zorunda bırakıyordu namussuz

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
avg'nin virüs olduğu sonucuna bağlayamazsın.
Adamlar reklam vermiştir indirdiğin programda sana sormadan böyle bir şey yapmıştır bu etik davranış değildir burada ki suç avg de değil o programdadır.

ben onu bunu bilmem parayla kendini zorla başka program ile kurduran bir anti virüse ne kadar güvene bilirsin

muyap27

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
976
5
Webroot indir kardeşim sıkıntısız boyutu küçük icraatı büyük yıllardır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
ben onu bunu bilmem parayla kendini zorla başka program ile kurduran bir anti virüse ne kadar güvene bilirsin

zorla değil işte mesela sen x programını indiriyorsun adamlarda "Bivadevim sen bu program da bizim reklamımızı yap" demiştir o da direk sorgusuz sualsiz indirmekte çözümü bulmuştur.

swarm

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
883
1
Ne kadar sevmesemde Antivirüsler şu zamanda gereklidir arkadaşlar. Özelliklede Websitelerin siteye girerken sizden habersiz mining yapması. örnek:
LbMmn0.png

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
hocam antivürsler önce virüs oluşturur sonra ilk o virüsü kendileri çözerler ve bunun reklamını yaparlar klasiktir ve bendede avast vardı kendi dosyasını virüs olarak görmüştü düşünün o kadar açık sözlü bir program virüs kendinde olsa bile sölüyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.