Awp macro yazımı

18 Ağu 2015
67
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben zula oynuyorum ve x mouse control ile bir macro buldum fakat çok ağır . Daha önce bunu kullanan ve bundan anlayan biri var ise macro kodunu benimle paylaşabilir mi veya farklı bir program önerebilicek var mı ?

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Makro konusunda bazı oyuncu farelerinin kendi yazılımları var bu iş için genelde onlar tercih ediliyor.
Örnek olarak Logitechin kendi yazılımları ile yapabiliyorsunuz.

Direk yazılımlar ile yapmak oldukça risklidir. Bu yüzden fare almanızı tavsiye ederim.

18 Ağu 2015
67
0
İstanbul
Makro konusunda bazı oyuncu farelerinin kendi yazılımları var bu iş için genelde onlar tercih ediliyor.
Örnek olarak Logitechin kendi yazılımları ile yapabiliyorsunuz.

Direk yazılımlar ile yapmak oldukça risklidir. Bu yüzden fare almanızı tavsiye ederim.
farem var fakat programını kullanamıyorum videosu vesaire yok frisby gx7 gaming mouse

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.