AY'a ilk ayak basan adam anlatıyor!!!(MUTLAKA OKUYUN)

TraqeDyy

Yeni üye
14 Ara 2010
27
0
Evet bilimsel açıdan imkansız denecek kadar yaşanması zor bir olay... Fakat Bu olay yaşanmışta olabilir. . Çünkü Allah (cc) tüm kainatı yaratandır herşeyi yapabilme gücündedir. Dini açıdan baktığımızda gerçekten olabilitesi yüksek bir olay. Burda herkes bilim yönünden tartışma yapmış çoğu kişi din yönünden nerdeyse düşünmemiş bile.. Yok absorbe yok bilmemne.. Onları bizde biliyoruz eğer bu olay gerçekten armstrong söylediyse kesin olmuştur cünkü adam hristiyan niye durduk yere böyle bir yalan atmış olasın ? Yinede bir araştırmak gerekir armstrong'un röportajlarını...

sahil_9024

Katılımcı Üye
20 Şub 2010
380
0
40
İZMİR
abd aa hiç gitmedi o dönemde uzay yarışında bir adım öne geçmek için bu senaryo yazıldı
vede arkasından olayı islam aleminede kabul ettirmek için bu hikaye uyduruldu çünkü bu olayı hiristiyan ve a musevilerin kutsal saydıkları bir hikayeye bağlasalardı ona kendileri bile inanmazlardı bilerek islamla alakalı bir konu uydurdularki onlara müslümanlar inanırsa herkes inanır
peki şimdi ben soruyorum aya neden 40 seneden beri hiç insan gitmedi
teknoloji daha ileri değilmi o zaman sorun olan bir çok şey şu anda daha kolay çözülmüyomu o zaman neden 1969 yılındaki teknolojiyle gidilen bir yere 40 sene sonrasının teknolojisiyle gidilemiyo neden neden

haklısın adamım sana katılıyorum hepsi fasa fiso

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Bunun bir kısmı radyodan canlı olarak verildi(o zamanlarda...). Bu gariplikler başlayınca radyodan kesilmiş yayın.:) Kesmişler yani...

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Arkadaşlar. bunlar tamamen uydurma. 1.si ; Neil Armstrong aya ilk ayak basan kişi değildir. Aya ilk ayak basan kişi Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliğinden (SSCB) Yuri Gagarindir. 2.cisi ; zamanında basın açıklamasıyla Neil Armstrong böyle bir olayın olmadığını kendisi bizzat dile getirdi.

Aya ayak basan ilk insan. (Bknz) Sağda resim var.

cenk_sago

Üye
4 Ara 2009
122
0
Aydın
Nedense çoğu vatandaşlarımız dünyadan başka birşeyi bilmezlerde söyleseler inanmazlarda.Farkında olmasalarda herşey tek tek açıklanıyor şu din böyle dedi şöyle yazıyor artık bu devir kapandı evet çeşitli kutsal kitaplarda bazı gerçekler yazıyor ama insanlarda artık orda yazmayan gerçekleri kanıtlıyor bazı gerçeklerin farkına varılmalı !

varek

Katılımcı Üye
15 Eyl 2009
388
0
niğde
tamamen saçmalik evet asıl senin şu sözlerin tamamen saçmalık kartal göz beniim üstün zekalı arkadasım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.