Ayda 2 dolara limitsiz hostin ve alan adı

sibirturan

Katılımcı Üye
9 Haz 2010
359
0
Moskova
Sınırsız web alanı, sınırsız trafik, sınırsız mail, MySQL veritabanı, FREE Site Builder ve diğer tüm hosting özellikleri LİMİTSİZ ve ÜCRETSİZ Evet arakadaşlar bir yıllık sınırsız hostin 24 dolar ayrıca alan adı yıllık 24 dolar.Her şey sınırsız.Özellikle sınırsız döküman yüklemek için süper bir Hosting ve alan adı sağlayıcı. ***********. Her türlü probleminize yardımcı oluyorlar.Amerika kaynaklı bir site olmasına rağmen türkçe desteği var...Her hangi bir yamuk yani arkadaşlar.Ben faydalandım.Sizlerinde faydalanmanızı isterim o yüzden paylaşmak istedim.....Evet buradan kayıt yapabilirsiniz.............Buyrun....

https://tik.lat/RQ5pJ

edit: ÇağlaR

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sniperr7

Üye
4 Ocak 2010
78
0
kardeş saol :))
burdan host alsak mail sınırlaması olmaksızın bu host üzerinden saniyede 1 adet olmak üzere :) dakikada 3600 mail gönderebilirmiyiz. nasıl bı sınırsızlık bu ? bi açıklarmısın. eğer kafama yatarsa alırım.. ben toplu mail gonderme açısından dıyorum. işe yararmı ne kdr işe yarr?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.