Aykut avşar smm panel scriptini kullansam ceza alırmıyım ?

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Merhaba dostlar öncelikle hepinize merheaba direkt konuya giriyorum bundan 2 ay önce falan dı bi arkadaş paylaşmıştı scritpi tht de ben de yorumları falan okudum biraz çekindim de şimdi ben öğrenciyim yanlış anlamayın acındırmak için demiyorum smm panele verecek bi param olmadığı için bende bedava smm panel scripti arıyordum geçen de bu scripti gördüm işte indirdim ama kurmadım alışveriş yapmadım benim amacım şu scripti kullanmak takipci satmak asla satmam sadece kullanıp takipci satıp bi gelir elde etmek istiyorum ceza alırmıyım mahkemelik olurmuyum ibocanreyiz ve aykutavşar bi kaç şey yazmıştı o konuya bende epeyi bir çekindim doğrusu

Yöneticiler ve ya konu ile alakası olan ve aykut avşar bu konuya cvp verir ise çok sevinirim elimde hiç düzgün bir tane scirpt olmadığı için bunu kullanmak istedim düzenli bir işim olmadığı için smm panel kurup takipci satıp okul harçlığı çıkarmak istedim hepsi bu Cevaplarınızı bekliyorum

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
1-2 Ay önce paylaşılan yazılım , Yazılımı yapan kişi tarafından paylaşılmadı . Paylaşan kişi yazılımı yapan kişiden de izin almadı.

Şu anda ücretli olarak satılıyor o yazılım ve sen 1-2 ay önce paylaşılan yazılımı indirip şu anda kullanmak istiyorsun. Eğer ki yazılımı yapan kişi şikayetçi olursa her türlü işlem yapabilir.

Kusura bakma ama bu " Öğrenciyim verecek param yok " şu lafları hiç sevmiyorum.

Öğrencisin , İnternete girecek kadar bir para verebiliyorsun servis sağlayıcına ve bunu kullanmak için bir bilgisayarın veya telefonun var. Bence orjinal yazılıma verecek kadar da paran vardır.

Eğer ki illaki satacağım diyorsan ücretsiz yazılımlar var onları araştır forumda bir çok kez paylaşıldı.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
1-2 Ay önce paylaşılan yazılım , Yazılımı yapan kişi tarafından paylaşılmadı . Paylaşan kişi yazılımı yapan kişiden de izin almadı.

Şu anda ücretli olarak satılıyor o yazılım ve sen 1-2 ay önce paylaşılan yazılımı indirip şu anda kullanmak istiyorsun. Eğer ki yazılımı yapan kişi şikayetçi olursa her türlü işlem yapabilir.

Kusura bakma ama bu " Öğrenciyim verecek param yok " şu lafları hiç sevmiyorum.

Öğrencisin , İnternete girecek kadar bir para verebiliyorsun servis sağlayıcına ve bunu kullanmak için bir bilgisayarın veya telefonun var. Bence orjinal yazılıma verecek kadar da paran vardır.

Eğer ki illaki satacağım diyorsan ücretsiz yazılımlar var onları araştır forumda bir çok kez paylaşıldı.

Haklısın dostum bende sormak istedim bundan 2 gün önce düşündüm kullaniyim mi diye ama sonra düşündüm izin almam gerekir dedim Şimdi Dosyaları siliyim Bİ de bu scriptin fiyatını bilen var mı ne kadara satıyor scripti ? r10 da bi tane gördüm kurmadığım için bilmiyorum ama 250TL yazıyordu o mu acaba ?

Son düzenleme:

aykutavsar

Yeni üye
20 Ağu 2017
47
0
Merhaba iyi günler :) Konuyla direkt ilgili olduğum için yazayım dedim.
Scripti paylaşan kişi burda babasının hatrına paylaşmadı :) Kendisine bir müşterime tasarım için iş vermiş oda sunucusundan çekip içine açık vs koyarak forumda paylaşmıştı.Yani kısacası açık olan scripti paylaşarak sizlerin api keyine erişip dolandırmak istedi. Bizde THT yönetimeine bildirip konuyu kaldırttık.

Ve kendisi hakkında ve izinsiz kullanan 2-3 kişi hakkında gereken işlemi ortağım başlattı ama ne sonuç çıkar bilemeyiz.İzinsiz kullanımı ve paylaşımı yasaktirki sizstemdeki log kayıtlarından erişmek pek zor değil.

Sizde bu konuyu açarak aslında güzel bir davranış gösterdiniz.Öncelikle teşekkürler.
Fakat indirdiğiniz script açık dolu olduğu için sizi kara değil zarara uğratır ve de kullanımı yasak olduğu için orjinal lisanslı almanızı tavsiye ederim iyi forumlar.

İletişim Bilgilerimiz

Mail : [email protected]
Whatsapp : 0 545 764 38 05

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.