Aylık : E-Dergi 26.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
yzJnNa.png

Merhabalar, Bu seferde dergimizin 26. Sayısı ile sizlerleyiz. Bu sefer dergimizin erken çıkmasının yanında dergimizde büyük değişikliklere gittik.

Yenilikler:
*Ana sayfayı komple görsel olarak hoşunuza gidecek şekilde yeniledik.(Kısa süre içerisinde aktif olacak)
*Dergi scriptini bize özel olacak şekilde yeniden kodladık.
*Mobil uyumlu daha fonksiyonel bir script ortaya çıkardık.
*Sayfa tasarımlarımızda yüksek çözünürlük baz alarak daha kaliteli bir sunum hazırladık.

Dergimizi Okumak İçin:
THT Dergi 26.Sayı
Diğer Sayılarımızı Okumak İçin:
THT Dergi
Dergi Kulübü'ne Katılmak İçin:
Dergi Kulübü

Bu sayımızda script konusunda emeklerini eksik etmeyen [NEO], dergi tasarımı ve makaleler konusunda yardımlarını esirgemeyen Moyré ve Dergi Timi ve Dergi Kulübü üyelerine teşekkür ediyoruz!...

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Her zamanki gibi yine harika bir dergi oldu. Emek veren tüm ekip arkadaşlarımın ve Dergi Kulübü üyelerinin ellerine sağlık. Başarılı bir şekilde başladık inşallah böyle devam eder. Herkese iyi okumalar...

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Ara Sıra Size Makale Göndersem Düzenleyip Eklermisiniz..
Kendime Ağit Olarak..
Altında İmza Olucak.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Emeği geçen herkesin eline sağlık. Pc nin ekran bozuk, mobilden de doğru dürüst okuyamadım :(

Hafta sonunu beklemek durumundayım. Tekrar elinize sağlık, ha şimdi aklıma geldi. Derginin tüm sayılarının olduğu ana sayfada son sayının thumbnailinde sıkıntı var.

Edit: Şiirim seçilmiş, mutlu oldum :)

Son düzenleme:

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Tüm emeği geçen, ekip arkadaşlarıma ve diğer tüm sorumlulara başta liderimize teşekkür ederim. Gayet güzel dolu dolu bir sayı daha okuyuculara sunuldu. Sizinde desteğiniz ile daha iyi yerlere geleceğiz.
Dergi Kulübüne katılmanızı tavsiye ederim.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Ara Sıra Size Makale Göndersem Düzenleyip Eklermisiniz..
Kendime Ağit Olarak..
Altında İmza Olucak.
Merhaba, Tabi ki yollayabilirsiniz. Üyelerimizden makale aldığımız alan şuan için düzenlemede fakat bana özel mesaj yolu ile iletirseniz ilgilenirim...

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Pc nin ekran bozuk, mobilden de doğru dürüst okuyamadım :(

Hafta sonunu beklemek durumundayım. Tekrar elinize sağlık, ha şimdi aklıma geldi. Derginin tüm sayılarının olduğu ana sayfada son sayının thumbnailinde sıkıntı var.

Edit: Şiirim seçilmiş, mutlu oldum :)
Merhaba, Scriptin yeni olmasının yanında sitenin genel tasarımı değişecek. Her şey hazır şuan için haber beklemekteyiz. Bu arada yolladığınız güzel şiir için teşekkür ederiz.

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Hani giderken aklına gelir ya acaba geride kalanlar napıyordur naptılar nasıllar diye..
CxFor kardeşim gözümü arkada bırakmadığın için teşekkür ederim sana güveniyorum.
Ekip üyeleride canavar resmen ;)

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
Teşekkürler. Güzel düşünceleriniz için gelişmeye,geliştirmeye devam..

Hani giderken aklına gelir ya acaba geride kalanlar napıyordur naptılar nasıllar diye..
CxFor kardeşim gözümü arkada bırakmadığın için teşekkür ederim sana güveniyorum.
Ekip üyeleride canavar resmen ;)

Sağ ol abim ;)
Bu mesajlarını görmek yeterlidir.
Demekki görevimizin hakkını vermişiz. Cansın <3

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

Emeği geçen herkesin eline sağlık. Yazılar çok güzel, Grafik tasarım daha bir güzel. Gerçekten emek verilmiş. 👏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.