Aylık : E-Dergi 27.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
yzJnNa.png

*Merhabalar, Dergimizin 27. Sayısı ile sizlerleyiz. Bu sefer dergimizin kategori yelpazesini genişlettik.Farklı alanlar'dan makaleler'in de içeriklerini yayınlayacağız.

Yenilikler:
*PDF İndirme özelliği eklenmiştir.(Script üzerinde okuyamayanlar için)
*Sayfa tasarımlarımız da estetik görünüş açısından, Bir kaç değişiklik yapıldı..

Dergimizi Okumak İçin:
THT Dergi 27.Sayı
Diğer Sayılarımızı Okumak İçin:
THT Dergi
Dergi Kulübü'ne Katılmak İçin:
Dergi Kulübü

Dergi tasarımı ve makaleler konusunda yardımlarını esirgemeyen Moyré ve Dergi Timi ve Dergi Kulübü üyelerine teşekkür ediyoruz!...

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Kulüpteki ve timdeki tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime, ast ve üstlerime teşekkür ederim. Her zaman olduğu gibi bu seferde çok güzel ve dolu dolu bir sayı ile karşınızdayız :)

Son düzenleme:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Emeği geçen tüm kulüp ve ekip arkadaşlarımın ellerine sağlık. Her zamanki gibi harika bir sayı oldu. Her seferinde dergimizi en iyi yerlere getirmek temennimizdir.
Nice sayılara inşallah...

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Hocam arka kapaktaki şiiri yazan olarak dergiyi çok beğendim ama kulübümüze teşekkür etmemişsiniz darıldım

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Buram buram emek kokan bir sayı daha emeği geçenlerin eline sağlık,devamını dört gözle bekliyoruz.

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Elinize emeğinize yüreğinize sağlık.Dergi Timi harika iş çıkarmış yine.Allah başarınızı daim etsin.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
Dergide emeği geçen herkese teşekkür ederim:)
Güzel bir sayı olmuş 1 konu hariç Depweb faydalı yanlarının dışında çok korkutucu bir yer gibi bahsedilmesi internet özgür olduğu sürece daha farklı bakılmalı diye düşünüyorum malum bizim ülkemizde hala vpn vs birkaç araçlar kullanılarak bilgiye ulaşılmaya çalışılıyor ken Depweb 'de yasaksız ve özgürlük daha iyidir diye düşünüyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.