Aylık : E-Dergi 29.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaRkCheRRy

Üye
5 Nis 2016
215
1
Tokyo
Tüm emek harcayıp ortaya birşeyler koymaya calışan dergi timi üyelerinin ellerine sağlık.

Yalnız Tht E-Dergi uygulamasını daha kullanılabilir bir hale getirmeniz gerekiyor.
Bu güzel içeriklerin daha rahat ulaşılabilir olması için uygulamanın daha sadeleştirilmesi gerekiyor.
Grafiksel programlar yerine dergi sayıların sade bir PDF formatında,stanart bir PDF okuyucusu ile sunulması daha sağıklı olacak diye düşünüyorum.
Ayrıca uygulamaya çevrimdışı okuma özelliği de eklenirse çok iyi olur.

--Size önerim Türkcell Dergilik uygulaması baz alınarak bir tasarım yapılabilir.

Son düzenleme:

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
445
'
Tüm Ekibin eline yüreğine sağlık çok hoş bir sayı olmuş tebrik ediyorum
Yerli E posta yı bekliyorum ;)

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Dergi timinden güzel sayılar görmeye alıştık,bu sayıda ayrı bir şahane olmuş emeği geçenleri tebrik ederim hep birlikte daha nice sayılara

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Tüm emek harcayıp ortaya birşeyler koymaya calışan dergi timi üyelerinin ellerine sağlık.

Yalnız Tht E-Dergi uygulamasını daha kullanılabilir bir hale getirmeniz gerekiyor.
Bu güzel içeriklerin daha rahat ulaşılabilir olması için uygulamanın daha sadeleştirilmesi gerekiyor.
Grafiksel programlar yerine dergi sayıların sade bir PDF formatında,stanart bir PDF okuyucusu ile sunulması daha sağıklı olacak diye düşünüyorum.
Ayrıca uygulamaya çevrimdışı okuma özelliği de eklenirse çok iyi olur.

--Size önerim Türkcell Dergilik uygulaması baz alınarak bir tasarım yapılabilir.

Program üzerinde birçok farklı stil denendi fakat scripti direk uygulamaya uyarlamanın daha akıllıca olacağına karar verilmişti. Ayrıca daha program tam oturmuş değildir. Üzerinde hala denemeler ve güncellemeler yapılıyor. Yinede önerinizi not aldım ve üstlerime ileteceğim den emin olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi forumlar...

Son düzenleme:

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Program üzerinde birçok farklı stil denendi fakat scripti direk uygulamaya uyarlamanın daha akıllıca olacağına karar verilmişti. Ayrıca daha program tam oturmuş değildir. Üzerinde hala denemeler ve güncellemeler yapılıyor. Yinede önerinizi not aldım ve üstlerime ileteceğim den emin olabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi forumlar...

Merhaba Hocam Dergi tim'in Tasarım departmanı Hangi Yollarla Dergiyi Hazırlıyor ? Direk Power Point dreamweaver mi yoksa diğer alternatif yardımcı programlar mı kullanıyorsunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Merhaba Hocam Dergi tim'in Tasarım departmanı Hangi Yollarla Dergiyi Hazırlıyor ? Direk Power Point dreamweaver mi yoksa diğer alternatif yardımcı programlar mı kullanıyorsunuz ?
Merhaba, Dergi tasarımlarını aynı şekilde derginin tarz ve kalite bakımından durumuna göre Adobe Illustrator CC ve Adobe Photoshop CC programlarını kullanarak tasarlıyoruz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.