Aylık : E-Dergi 32.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
yzJnNa.png

*Merhabalar, Dergimizin 32. Sayısı ile sizlerleyiz. İyi okumalar dileriz. Lütfen, E - dergimizi sosyal mecralarda kullandığınız hesaplardan paylaşmayı ihmal etmeyiniz...

Yenilikler,Değişiklikler:
* Dış kategorilerin hepsi rafa kalktı. Artık Siber güvenlik & hacking dışında bir kategoriden yazı çıkmayacaktır.
* Teknik içeriğe odaklanıldı, artık baskın olarak teknik içerik üretilecek.
* Makalelerin kelime sayısı arttırıldı.
* Dergi,sayfalarında tasarım konusunda sadeliğe gidildi. Artık çok daha sade ve soft sayfalar göreceksiniz.
* PDF İndirme özelliği geliştirildi.( Pdf'de kalite bozulması giderildi, sayfa olarak yerleştirildi. )

Dergimizi Okumak İçin:
THT E - Dergi 32.Sayı
Diğer Sayılarımızı Okumak İçin:
THT Dergi
Dergi Kulübü'ne Katılmak İçin:
Dergi Kulübü

Dergimizin makaleleri konusunda ve genel olarak yardımlarını esirgemeyen DeneyimsizDenek ve Dergi Timi / Dergi Kulübü üyelerine teşekkür ediyoruz!...
Dergimizi okuduktan sonra konu altından düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Ekip arkadaşlarımla beraber çok güzel şeyler çıkardığımıza inanıyorum. Herkesin okumasını istiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
2,770
413
THT's database
Başta tim ve kulüp üyelerimiz olmak üzere emek veren herkesin ellerine, emeklerine sağlık. İnşallah dergimizi geliştirerek, en iyi yerlere getirmek temennimiz. Herkese iyi okumalar dilerim...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Emeği geçen herkesin eline sağlık. Dergi timindeki bütün arkadaşları tebrik ediyorum :)

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Başta tim arkadaşlarıma ve kulüp arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum, keyifli okumalar. :)

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Dergi timini her ay olduğu gibi bu ayda canı gönülden tenrik ederim. Gerçekten bu iş forumumuzun en zor işlerinden birisi. Gerek lider gerekse tim üyeleri ve asistanları çok başarılı bir şekilde çalışma sergiliyor. Sizlere teşekkür eder tekrardan tebriklerimi sunarım. Elinize emeğinize sağlık dostlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.