aynı ağdaki pcye girme ?

byhcx44

Yeni üye
10 Ocak 2011
27
0
nerde yapıyorum bunu ?

zaten bunun yapıldığı tek bir yer olabilir komut sistemi olduguna gore başlat /çalıştır/cmd den yaparsın istersen bu sekildede deneyebilirsin
başlat /çalıştır/cmd yaz çıkan ekran ufak bir dos ekranıdır
buraya shutdown -i yaz yaynen olduğu gibi - den önce boşluk var orada açık olan masalar görünür. oradan istediğini ypabilirsin zaten o ekran gelince anlarsın söylediğim gibi gizli admin paylaşımı acıksa ısın cok kolay olur
hadi kolay gelsin

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
zaten bunun yapıldığı tek bir yer olabilir komut sistemi olduguna gore başlat /çalıştır/cmd den yaparsın istersen bu sekildede deneyebilirsin
başlat /çalıştır/cmd yaz çıkan ekran ufak bir dos ekranıdır
buraya shutdown -i yaz yaynen olduğu gibi - den önce boşluk var orada açık olan masalar görünür. oradan istediğini ypabilirsin zaten o ekran gelince anlarsın söylediğim gibi gizli admin paylaşımı acıksa ısın cok kolay olur
hadi kolay gelsin

deniyorum kardeşim..

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
denedim kardeşimde Aynı ağa bağlı amcamın bilgisayarı şuanda açık fakat arkadaşın dediği gibi yapınca amcamın bilgisayarı görmüyor? Hatta benim evdeki 2. pcde açık ve aynı ağa bağlı onuda görmüyor...
Ne iştir anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.