aynı oda da wifi 2 diş çekiyor

tufi78

Üye
13 Tem 2012
69
0
karabük
arkadaşlar pc'min wifi si gayet normal çalışıyodur. fakat ne olduysa oldu ben de pek kullanımıyorum genelde kardeşim kullanıyor pc'yi o mu bir şey yaptı kendi kendine mi oldu anlamadım. sorun şu modem ile aynı oda dayım 2 en fazla 3 çubuk çekiyor ve aşırıderecede yavaş . driverdan dır belki diye kaldırıp tekrar kurdum olmadı. başka bir pc den wifi kart söküp taktım(aynı marka değil fakat çalıştırdı) yine olmadı sorun hala aynı. ne yapmam lazım.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
wifi sinyalini sınırlandırmış olabilirmisiniz modem arayüzünden acaba.Modem arayüzüne girip bi bak istersen. Benim modemde bu şekilde .
gqGQYb.jpg

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
modemi resetlemeyi denediniz ? eğer sorun sadece sizin bilgisayarınızda ise ethernet bağlantı ayarları değişmiş olabilir.internetini kullandığınız firmayı arayıp sorununuzu dile getirin.onlar size ayarlamaları yaptıracaklardır.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Merhabalar,

Aynı sorun tarafımca yaşandı halıları temizlerken kablo altında kalmış wifi kablosu altında kalmış ve bağlantı gücü zayıflamış. Yeni kablo taktırdım ve sorun düzeldi sende bir incele istersen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.