Aynı Şıfreleri Kullanmak | Öneri, Proje

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
[COLOR="yellow Merhaba gençler bugun sabah siteden siteye dolasirken bazı hesap sifrelerimin aynı oldugunu gordum oyle devam ettim. Daha donra mat calisiyordum (inegim az) herneyse aklıma bu konu geldi [/COLOR]

[COLOR="purple [URL="https://tik.lat/jnd0g"] Link[/URL]
VirusTotal

[COLOR="blue [URL="https://tik.lat/LEWhq"] GitHub[/URL]

[COLOR="orange

Son düzenleme:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Zaten şifre unutulmaması için 2 ya da 3 tane olur daha fazlası artık insanın aklında kalmaz. Ki ben şuana kadar 50 siteye üye olmuş olsam 50 farklı şifre gerekir.

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Benim bütün şifreler aynı instagram hesabımı kaç kez hacklediler hala bişi olmadı.
ya bir yabancı benden ne istesin ya.
bunun yerine daha iyi şifreler konulabilir hacklenmemesi için.

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Benim bütün şifreler aynı instagram hesabımı kaç kez hacklediler hala bişi olmadı.
ya bir yabancı benden ne istesin ya.
bunun yerine daha iyi şifreler konulabilir hacklenmemesi için.

Hocam biz yabancidan bisey istiosak onlarda bizden mutlaka bise ister :D
Forumda uplay hesaplarini dagitan bi arkadas vardı ordn bi tanesini alaym dedim mynet hesaba kayitliydi uplay dedim belki sifre aynidir mynetinden tut steam,gmail,hotmailine kadar adamin sifresi ayni sonra Türk hesap cikmisti sonradn farkettim bıraktm:). Böylede riskler var hocam sizin basiniza gelmez ama baskasinin basina gelir. :)

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
29
her yerde bu şifreyi kullanıyorum
qwzxas781245
isterseniz hesabım üzerinde 5 kez deneyin ve sonucu görün:D

evet aslında güzel bir fikir.

MrDeePwEb

Yeni üye
14 Mar 2017
7
0
benim tüm şifrelerim farklı kafamdan WXf2*-4böyle şeyler yapıp yazıyorum bi kağıda gayet iyi oluyor bir hesabınız hacklense bile diğerlerine bir zarar gelmiyor. Öneriyorum

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Toplam 4 şifre belirleyip hesaplar arasında bu 4 şifreyi paylaş. Hem şifrelerini unutmazsın hemde bir şifren öğrenilirse dğer şifrelere sahip hesaplar elinde kalır. Yoksa her hesaba ayrı şifre yaparsan beyin eror çıktısı fırlatır.

marhan

Üye
29 Eyl 2010
160
0
NoWhere
Aslında şifrelerinizi unutuyorsanız en iyisi telefonunuzun not defteri kısmında bir yere yazın. Unutmayın sakın haaa ! En önemli kısım not defterinize şifre koymayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.