Ayşeyi hacklememe tam ramak kalmıştı ki!!!

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Bir sorum var. Neden Ayşe'nin bir kaç tane fake hesabı var? Bu kız nasıl biriside böyle şeyleri düşünüp, kendi profilinin fake hesabını açıp oraya şifreler, fotoğraflar atıyor?

ve..

En yakın arkadaşı Mehmet, nasıl oluyor da bu geçen olaylardan habersiz kalıyor? düşündürücü.

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Bir sorum var. Neden Ayşe'nin bir kaç tane fake hesabı var? Bu kız nasıl biriside böyle şeyleri düşünüp, kendi profilinin fake hesabını açıp oraya şifreler, fotoğraflar atıyor?

ve..

En yakın arkadaşı Mehmet, nasıl oluyor da bu geçen olaylardan habersiz kalıyor? düşündürücü.

Ben de şaşırıyorum hocam bunları gördükçe, bu fake hesaplarının amacını tam anlamış değilim. Baya eskiden açılmış bir çoğu belki 6-7 yıllık ve dediğim gibi bilgi depolama ve yedekleme olarak kullanılmış gibi duruyor hepsi, google drive gibi. Dışarıya hiç birşey gözükmüyor kendiyle ilgili, dışardan başka bi fake kız hesabı gibi ama içinde sadece kendi görebileceği fotolar bilgiler filan var. Arkadaş listeleri de hep boş sadece kendi hesapları ekli.

Bir denemem sonucunda gerçek bir hesabına ulaştım yani gerçek kullanmak amaçlı gerçek ismi ve soyadıyla açmış ama onu sonradan kullanmamış hiç, bomboş bir profil çıktı o da ne özel mesaj var ne foto.

Mehmet'in nasıl olaydan hala haberi yok tam anlamadım ama şöyle söyliyim, bu Mehmet Ayşenin gerçek hayattan bir arkadaşı bile değilmiş, ikisi başka şehirlerde oturuyorlar. İnternetten tanışıp bi ilişki başlatmışlar bi kaç yıldır tanıyorlar birbirlerini, ama şimdi nedense iki yakın arkadaş gibi konuşuyorlar. Bu olayda Ayşe kendi face hesabını dondurdu, belki de haberleşebildikleri tek yer facedir şu anda, o yüzden Mehmet olaydan habersizdir, başka yerden iletişime geçtilerse bile (ben aramızdaki mesajlaşmaları silmiştim bu arada), Mehmet bi tuhaflık olduğunu biliyodur ama hala şifresinin filan bi başkasının elinde olduğu ihtimali aklına gelmiyordur.

Hatta Ayşenin mantığına göre kendi gerçek face hesabına virüs bulaşır da duvarında saçma sapan paylaşımlar yapar virüs, diye düşündüğü için yan bir hesapla girmişti bence gönderdiğim sayfaya, ben böyle tahmin ediyorum. Yoksa hala olayın şifre ele geçirmeyle ilgili olabileceğini bilmiyor hiç biri.

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Ve son dakika haberi!!!

Ayşenin bir hotmail hesabını karakterlerden tahmin ederek buldum ve bu sayede gmailine de sızabildim ordan da youtube vs. çeşitli yerlere sızdım :yaho1 Sürekli birşeyler çıkmaya devam edecek anlaşılan :puah

Oo instagramına bağlı hotmailine de giriş yapabildim :D Ve böylece şifremi unuttum diyerek yeni şifre alıp girdim instagrama :yaho1 tabi kendisi sonradan şifreyi değiştirebilecek şekilde izin veriyorum, hotmailinin şifresini değiştirmeyeceğim, hesabı çalmama gerek yok.

Özel mesajları okuyorum şu anda, olayı hala çakmamışlar, kız o facede gelen mesajları filan otomatik akıllı bi virüs sanıyor allahım ya :D

Son düzenleme:

westside2

Üye
21 Şub 2016
66
0
Ve sonunda face hesabı da uzun uğraşlar sonucu elime geçti, gördüğünüz gibi en başından beri facesi doğrudan elime geçmese de, yavaş yavaş araştırdıkça ve üzerine gittikçe öyle ya da böyle bir şekilde hem gerçek instagramına hem gerçek face hesabına giriş yapabildim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.