Azure Uygun Degilsiniz Hatası

warlex/warlex

Yeni üye
24 Tem 2021
1
0
22
Her seferinde yeni bilgiler (yeni tel no, yeni edu ya da kart(illegal degil sanal kart), yani mail) ile hesap açıyorum fakat hata alıyorum.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Azure’un suistimal edilmesinden dolayı aldığı önlem.
Her kayıtta;
Yeni hesap
Yeni kredi kartı
Yeni telefon numarası ve yeni ip gerekir.

Bu saydıklarımdan herhangi biri daha önce azure sistemine kayıtlandıysa ücretsiz deneme iptal olur.
Azure hesabınızı açtıktan sonra daha önce kullandığınız bir hesapta kayıtlı ip ile girerseniz yeni hesabınız iptal olur. Çok detaylı inceleme sistemleri var.2-3 hesaptan fazlasını almak zulümdür.

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
334
44
Merhaba değerli üye,

Azure’un suistimal edilmesinden dolayı aldığı önlem.
Her kayıtta;
Yeni hesap
Yeni kredi kartı
Yeni telefon numarası ve yeni ip gerekir.

Bu saydıklarımdan herhangi biri daha önce azure sistemine kayıtlandıysa ücretsiz deneme iptal olur.
Azure hesabınızı açtıktan sonra daha önce kullandığınız bir hesapta kayıtlı ip ile girerseniz yeni hesabınız iptal olur. Çok detaylı inceleme sistemleri var.2-3 hesaptan fazlasını almak zulümdür.
Evet hocam haklı ek olarak modem statik ipse olmaz azure ipi kayıt altına alıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.