Babylon Professional v7.0.0.13 (Full + Videolu açıklama

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,662
44
İSTANBUL
181120r8dv9.jpg

avast ve panda trojan uyarısı verebilir problem yok dosya temiz
Babylon Professional v7.0.0.13 Acıkalma :
lk çıktığı günden beri çeviri işimizi kolaylıkla gerçekleştirmemizi sağlayan popüler dilden dile çeviri programı Babylon’ un yedinci sürümü kullanıcıların beğenisine sunuldu. Babylon ile tek tıklamayla istediğiniz sözlükten kelime anlamı ya da karşılığı öğrenebilirsiniz.

Çok güzel kelime çeviri programı. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca,
Çince ve daha birkaç dilden daha Türkçe'ye kelime kelime çeviri yapabilir, anlamını
öğrenebilirsiniz. Bu programı yükledikten sonra üreticinin web sitesine gittiğinizde
istediğiniz sözlük programlarını yüklemeniz gerekiyor.

Programın tercüme sesi seçenekleri de bulunmakta. Tercümeyi kadın sesinden veya erkek sesinden dinleyebilirsiniz. İndirdiğiniz kurulum paketini kurduğunuz anda eklenti programda
aktif olacak ve o andan itibaren yapmış olduğunuz tercümeler kurduğunuz eklentiye göre seslendirilicektir.

Babylon Pro'yu bilgisayarınıza kurduktan sonra buradaki çeviri dosyalarını programa ekleyerek sözlüğünüzü kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Dosyada Bulunan Çeviri Eklentileri:
1. Anatomi Sözlüğü
2. Bilgisayar Terimleri (Türkçe İngilice)
3. İngilizce - Türkçe
4. İsim Anlamları
5. Osmanlıca Sözlük
6. Teknik Terimler (Türkçe - İngilizce)
7. Türkçe - Almanca

Full Cracklıdır . %100 denenmıs ve sorunsuz ..

Not : Kurduktan sonra 'babylon.7.0.0.13.pro-patch' dosyasını 'C Surucusu Icerısındekı Baybalon Kalsoru Icerısıne Kopyalayıp # patch # e tıklıyoruz . 2 Dakıka Bekledıkten sonra Oradan cıkıyuoruz .'
Ve Saat sımgesı yanınadakı ımgeye sag tıklayarak Lısans Gır Dıyoruz ve 'turkishdream' sıfre :'turkishdream' olarak gırıyoruz ve boylece kaydolmus oluyoruz ..
Ancak Programı Ilk Kurarken Sıze Lısanslı Surumunu Mu Kuralım Dıyecek Sız 'deneme surumunu kuracaksınız '. Buna Dıkkat Edelım ..
Ve Kurulum Bıttıkten Sonra Masa Ustu Sımgesı Ekleme Kutucugunu Tık ısaretlı Dıgerlerını bos bırakalım. Yanı Kurulum Bıttıkten Sonra Baybalon U Calıstırmayınız..
videoyu izlemek için tıkla http://img412.imageshack.us/my.php?image=mayoneznettdmjg3.swf&width=800
indir [URL="https://tik.lat/56ayN"] http://lix.in/4f6b03 [url]https://tik.lat/ylIXu
BURDAN EKLENTİLER

Son düzenleme:

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
sağol dostum emeğine sağlık çok işime yaradı kurdum programı ve yükledim benden sana +rep feda olsun

hmaden

Yeni üye
2 Kas 2007
1
0
teşekkürler...

[sağol arkadaşım... ben daha önce başka bir versiyononu (6.0)cracklayıp yüklemiştim, bir kaç gün sonra "key experied" mesajı vererek internetten satınalmamı istemişti.
İnşallah bu öyle şeyler yapmaz...

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,662
44
İSTANBUL
[sağol arkadaşım... ben daha önce başka bir versiyononu (6.0)cracklayıp yüklemiştim, bir kaç gün sonra "key experied" mesajı vererek internetten satınalmamı istemişti.
İnşallah bu öyle şeyler yapmaz...
bende 6 serisiyle baya uğraştım olmamıştı ama bu yöntem tam isabet eklentileride yükleyin hayırlı olsun

erdustunc

Yeni üye
16 Kas 2007
31
0
Babylon Professional v7.0.0.13 Acıkalma :

Çok güzel kelime çeviri programı. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca,
Çince ve daha birkaç dilden daha Türkçe'ye kelime kelime çeviri yapabilir, anlamını
öğrenebilirsiniz. Bu programı yükledikten sonra üreticinin web sitesine gittiğinizde
istediğiniz sözlük programlarını yüklemeniz gerekiyor.

Programın tercüme sesi seçenekleri de bulunmakta. Tercümeyi kadın sesinden veya erkek sesinden dinleyebilirsiniz. İndirdiğiniz kurulum paketini kurduğunuz anda eklenti programda
aktif olacak ve o andan itibaren yapmış olduğunuz tercümeler kurduğunuz eklentiye göre seslendirilicektir.

Babylon Pro'yu bilgisayarınıza kurduktan sonra buradaki çeviri dosyalarını programa ekleyerek sözlüğünüzü kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Dosyada Bulunan Çeviri Eklentileri:
1. Anatomi Sözlüğü
2. Bilgisayar Terimleri (Türkçe İngilice)
3. İngilizce - Türkçe
4. İsim Anlamları
5. Osmanlıca Sözlük
6. Teknik Terimler (Türkçe - İngilizce)
7. Türkçe - Almanca

Full Cracklıdır . %100 denenmıs ve sorunsuz ..

Not : Kurduktan sonra 'babylon.7.0.0.13.pro-patch' dosyasını 'C Surucusu Icerısındekı Baybalon Kalsoru Icerısıne Kopyalayıp # patch # e tıklıyoruz . 2 Dakıka Bekledıkten sonra Oradan cıkıyuoruz .'
Ve Saat sımgesı yanınadakı ımgeye sag tıklayarak Lısans Gır Dıyoruz ve 'turkishdream' sıfre :'turkishdream' olarak gırıyoruz ve boylece kaydolmus oluyoruz ..
Ancak Programı Ilk Kurarken Sıze Lısanslı Surumunu Mu Kuralım Dıyecek Sız 'deneme surumunu kuracaksınız '. Buna Dıkkat Edelım ..
Ve Kurulum Bıttıkten Sonra Masa Ustu Sımgesı Ekleme Kutucugunu Tık ısaretlı Dıgerlerını bos bırakalım. Yanı Kurulum Bıttıkten Sonra Baybalon U Calıstırmayınız.. videoyu izlemek için tıkla http://img412.imageshack.us/my.php?image=mayoneznettdmjg3.swf&width=800 indir http://lix.in/4f6b03 KURDUKDAN SONRA İNTERNETTEN BABYLON SÖZLÜK EKLENTİLERİNİ BULABİLİRSİNİZ İSTEDİĞİNİZİ İNDİRİN
hocam sen harikasın bende kaç gündür arıyorum saygılar.

ergbull

Yeni üye
11 Ağu 2007
8
0
eline sağlık da patch videodaki gibi değil çalışmıyor ayrıca trojen uyarıs veriyo avg. sadece patch dosyasını gönderebilirmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.