Babylon Professional v7.0.0.13 (Full + Videolu açıklama

ergbull

Yeni üye
11 Ağu 2007
8
0
söylediğin gibi avg kapalı iken yüklemeyi yaptım fakat değişen bir şey olmadı, hatta avg kapalı iken programı tekrar verdiğin linkten indirdim. onu da çıkarıp açtığımda değişen bir şey olmadı. videoda göründüğü gibi değil patch (kılıçlı adam figürü yok). ayrıca kopyalanmdı ancak taşıyabildim. bir iki dakika sonra msdos ikonlu bir program oluştu fakat onda da çalışma olmadı. eğer patc için ayrı bir link verebilirsen çok sevinirim

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,662
44
İSTANBUL
ArkadaŞim Patchdan Daha Önemlİ Olan YÜklerken Ayni ŞekŞlde YÜklemen Bende Aynisini Yaptim 3 Aydir Kullaniyom HİÇ Kİmsede Problem Bİldİrmedİ Sen Nİye Yapamadin Anlamadim

ergbull

Yeni üye
11 Ağu 2007
8
0
valla ben de anlamadım avgyi kapattım linkten tekrar indirdim açtım videoda anlatıldığı gibi yükledim fakat çalıştırmadım patchi babylondun dosyasına kopyaladım ama malesef dediğim gibi patch de videoda gösterildiği gibi değildi. neyse o kadar önemli değil zaten tembellik için indiriyordum bu programı artık ingilizcemi kastırmanın vakti çoktan gelmişti. yine de çok sağol

sonic54

Yeni üye
31 Ocak 2008
15
0
tmm ellerine saglık güzel paylaşımda video da anlatıldığı gibi olmuyor.En sonda verdiğin sonuçlar çıkmıyo bende neden acaba.Sendeki ekran görüntüsü bunlar çıkıyor
seninjo0.png

senin2kn1.png

bende çıkın sonuçlar ise bunlar:

benimgz1.png

benim2dy8.png

eklentileri eklenmiş bi şekilde oka tıklıyosun genede bi sonuç vermiyo şimdi neden böle bişi yaptı bu beni aydınlatırsan sevinirim.

openstar

Yeni üye
24 Mar 2007
6
0
tmm ellerine saglık güzel paylaşımda video da anlatıldığı gibi olmuyor.En sonda verdiğin sonuçlar çıkmıyo bende neden acaba.Sendeki ekran görüntüsü bunlar çıkıyor
seninjo0.png

senin2kn1.png

bende çıkın sonuçlar ise bunlar:

benimgz1.png

benim2dy8.png

eklentileri eklenmiş bi şekilde oka tıklıyosun genede bi sonuç vermiyo şimdi neden böle bişi yaptı bu beni aydınlatırsan sevinirim.

Arkadaşım bende de aynı sorun çıkmıştı....
Deli oldum bu duruma...
Açıklamalar açılmıyordu...
Sonra sorunu çözdüm...
Bayblon'un eklentilerinden "babylon_english_turkish", "babylon_turkish-english" eklentilerinin son hallerini indirince oluyor..
Bayblonu tamemen sildim...
Sonra tekrar yükledim...
Bu eklentilerin dışındaki eklentilerden 8-10 tane sözlük daha ekledim...
Şimdi çalışıyor...
Sanırım sorun bu...
Kolay gelsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.