Back Track 5 Linux

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raki0n

Yeni üye
26 Ocak 2012
6
0
Sa arkadaşlar Sizden bi ricam arkadaşlar tek link dowloand

Back Track 5 Linux :S rica etsem link verirmi :mad:

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM
http://www.backtrack-linux.org/downloads/

gir arkadaşım bu sıteye dowlanda tıkla en yukarda

Your Name: İSİMİN

Email Address: MSN ADRESIN

Country:ÜLKE

BİLGILERINI GIREREK HEMEN ALTTA DOWLAND YAZAN BTONA TIKLA

SONRA INDIRECEKTIR TEK LINK ORJINAL .

Raki0n

Yeni üye
26 Ocak 2012
6
0
abi güzel Diyonda dowload dedim Sonra böle bir şey karşıma geldi

ben windows 7 ultımet 64 bit kulllanıyorum o bölümü nasıl dolduracam S:

44j8s.png

Bug ReSearcher

Katılımcı Üye
18 Eki 2011
661
0
/etc/shadow
Backtrack r2 gnome yada kde indirecek şekilde dolduracaksın. İmaj olarak da 32 bit iso indireceksin. Orada vmware gibi farklı imajlar var onları değil de iso olana bakacaksın. Cepten giyorum şu anda sana açıklamalı görüntü atamam. .d windows ile işinyok orda. Bt zaten linux tabanlı windowsu listede arama boşuna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.